Z prośbą o pomoc do gier rig piekła po uaktualnieniu do wygrania 10.
#1

Moja gier amatorskie ponownie. Dun jak wygrać 10 , więc próbuje zainstalować win 7 plecy. I I wpadliśmy na DVD i spróbował zrobić rozruch z napędu DVD. Tak od strony instalacji sformatować dysk C , ale Dunnoe dlaczego cNnot zainstalować Win 7 , jak wciąż otrzymuję ten błąd msg podczas procesu instalacji . ARGH więc przejść do bios , Dunnoe co zrobiłem , bo teraz przy ładowaniu również nie mogą nawet zainstalować jako Wciąż dostaję msg błędu wentylatora procesora . Naciśnij F1 , aby kontynuować   Poczuj się jak dostaję nową platformę ... jeśli to naprawdę konieczne i recyklingu aktualny wnętrzności część. Użycie procesora Intel 2500K i Asus maxi 4 Myślę, że z 16gig RAM oraz kartę 970gtx .
Reply
#2

Lepiej zresetować ustawienia BIOS wszystko z powrotem do domyślnego pierwszego.
Reply
#3

Wystarczy użyć wygrać 10 lo, patrz la teraz tak .. Win10 nie problem dla mnie, u prostu trzeba się do tego przyzwyczaić
Reply
#4

Bardziej jak gaming rig cholery po próbie downgrade do Win 7.
Reply
#5

Wystarczy poczekać kabylake i zen zewnątrz.
Reply
#6

Poczekaj na następne gen CPU ma zostać wydany następnie uaktualnić . Na chwilę obecną , należy wymienić baterię płyty głównej (CR2032) i powinno być w porządku.
Reply
#7

mozaat napisał: Moja gier amatorskie ponownie. Dun jak wygrać 10 , więc próbuje zainstalować win 7 plecy. I I wpadliśmy na DVD i spróbował zrobić rozruch z napędu DVD. Tak od strony instalacji sformatować dysk C , ale Dunnoe dlaczego cNnot zainstalować Win 7 , jak wciąż otrzymuję ten błąd msg podczas procesu instalacji . ARGH więc przejść do bios , Dunnoe co zrobiłem , bo teraz przy ładowaniu również nie mogą nawet zainstalować jako Wciąż dostaję msg błędu wentylatora procesora . Naciśnij F1 , aby kontynuować Poczuj się jak dostaję nową platformę ... jeśli to naprawdę konieczne i recyklingu aktualny wnętrzności część. Użycie procesora Intel 2500K i Asus maxi 4 Myślę, że z 16gig RAM oraz kartę 970gtx . Zainstalować Win7 poprzez USB. https://www.microsoft.com/en-us/down...-download-tool Twój procesor nadal bardzo dobre. Twój 970 Chui już dość . Nawet 1060 3GB jest jak 30 % lepiej.
Reply
#8

Poziom wejścia PC napisał: Zainstalować Win7 poprzez USB. https://www.microsoft.com/en-us/down...-download-tool Twój procesor nadal bardzo dobre. Twój 970 Chui już dość. Nawet 1060 3GB jest jak 30% lepiej. Thx za radę. Kim jest Asus mb maxi 4 era. Widzę na plecach mojej platformie guzika zielona CMOS. Klikam naciskaj na nią wiele razy, ale nadal pojawia się błąd wentylatora naciśnij klawisz F1. Więc po naciśnięciu klawisza F1 to przynosi mi jeszcze raz wrócić do BIOS. Używam zewnętrznego napędu DVD, więc trzeba podłączyć 2 Gniazdo USB do zasilania. W każdym razie w BIOS jest opcja ezymode. Po przejściu do łatwego więcej, można zobaczyć opcję dla mnie do klikania (F8) do uruchamiania wyboru. Następnie tę wiadomość wyjdzie rozruch z dysku CD lub DVD, ale kiedy to zrobić, pojawiają się kolejne wiad błędzie, że idzie Kliknij, aby wyświetlić, czy wszystkie pliki instalacyjne są dostępne kod błędu 0x8007045D .. Instalacja Proir jako dysk C nie wystarczająco dużo miejsca, więc zdecydować się na opcję formatu. Więc 1-szy po formacie jest ok ... Wówczas instalacja zostanie zatrzymany jak 46% .... Cos 2 godziny później, kiedy sprawdzić ... Nadal 46%. Postara metodę USB obok wtedy. Bo teraz moje amatorskie gier dysk C w zasadzie jest pusty no OS wykryte, ale i zachować popping błędzie wiad CPU Fan i nie można próbować rozruchu z dysku pokojowej Cd chociaż miałem ustawić kolejność startową dla zewnętrznego napędu DVD. 😱
Reply
#9

mozaat napisał: Thx za radę. Kim jest Asus mb maxi 4 era. Widzę na plecach mojej platformie guzika zielona CMOS. Klikam naciskaj na nią wiele razy, ale nadal pojawia się błąd wentylatora naciśnij klawisz F1. Więc po naciśnięciu klawisza F1 to przynosi mi jeszcze raz wrócić do BIOS. Używam zewnętrznego napędu DVD, więc trzeba podłączyć 2 Gniazdo USB do zasilania. W każdym razie w BIOS jest opcja ezymode. Po przejściu do łatwego więcej, można zobaczyć opcję dla mnie do klikania (F8) do uruchamiania wyboru. Następnie tę wiadomość wyjdzie rozruch z dysku CD lub DVD, ale kiedy to zrobić, pojawiają się kolejne wiad błędzie, że idzie Kliknij, aby wyświetlić, czy wszystkie pliki instalacyjne są dostępne kod błędu 0x8007045D .. Instalacja Proir jako dysk C nie wystarczająco dużo miejsca, więc zdecydować się na opcję formatu. Więc 1-szy po formacie jest ok ... Wówczas instalacja zostanie zatrzymany jak 46% .... Cos 2 godziny później, kiedy sprawdzić ... Nadal 46%. Postara metodę USB obok wtedy. Bo teraz moje amatorskie gier dysk C w zasadzie jest pusty no OS wykryte, ale i zachować popping błędzie wiad CPU Fan i nie można próbować rozruchu z dysku pokojowej Cd chociaż miałem ustawić kolejność startową dla zewnętrznego napędu DVD. 😱 Błąd wentylatora może być Twoja wentylatora procesora. Może sprawdzić, czy działać? jak dla dysku OS, czy u mieć inny system, aby go oczyścić ponownie i spróbuj zainstalować go ponownie?
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: Błąd wentylatora może być Twoja wentylatora procesora . Może sprawdzić, czy działać? jak dla dysku OS , czy u mieć inny system , aby go oczyścić ponownie i spróbuj zainstalować go ponownie? Thx za radę wszystko. Udało się ponownie zainstalować przy użyciu metody napędu USB .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)