Pomyśl dwa razy b4 zakupem EnGenius 9850
#1

Got to w kwietniu po przeczytaniu niektórych wiele entuzjastyczne recenzje o tym.   Poszedłem do swojego centrum serwisowego po 3 tygodniach od zakupu do RMA jednostki , inżynierowie nie mogli dowiedzieć się, w czym tkwi problem i zmienił nowy zestaw dla mnie.   Używał go przez około 1 miesiąca, a router jest znowu w dół . Powołany helpdesk i poprosił mnie , aby obniżyć urządzenie do ich sprawdzenia. I dun wiem, czy jestem Suay czy co, ale na pewno nie kupi inny produkt z tej firmy ponownie .. Bo mi tak wiele problemów !!
Reply
#2

HuaiNR napisał: Got to w kwietniu po przeczytaniu niektórych wiele entuzjastyczne recenzje o tym. Poszedłem do swojego centrum serwisowego po 3 tygodniach od zakupu do RMA jednostki , inżynierowie nie mogli dowiedzieć się, w czym tkwi problem i zmienił nowy zestaw dla mnie. Używał go przez około 1 miesiąca, a router jest znowu w dół . Powołany helpdesk i poprosił mnie , aby obniżyć urządzenie do ich sprawdzenia. I dun wiem, czy jestem Suay czy co, ale na pewno nie kupi inny produkt z tej firmy ponownie .. Bo mi tak wiele problemów !! jesteś w mniejszości
Reply
#3

Gribber napisał: jesteś w mniejszości Trzeba przyznać, że im bardzo pecha napotkały tego . Ale jakie są szanse na 2 jednostki upadających ciągu 2 miesięcy? A głównym problemem jest to, że inżynierowie nie można znaleźć źródło problemu , tylko powiedzieć, że od wielu ppl kupowania ich produktów , jego naturalne , które mają więcej wad ...
Reply
#4

Mam kopalni w styczniu 2012 roku i nie mają żadnych problemów z nim . Może TS może rozwinąć to, co było nie tak z routerem.
Reply
#5

TS , stos coś na górze ESR9850 i zablokowane otwory wentylacyjne ? ESR9850 użytkownik też kopalnia nawet nowe, zakupione od innego bro w strefie VR między 1 rok temu .
Reply
#6

1-ty Emisja : w stanie połączyć się z routerem , ale nie ma dostępu do internetu. Bezpośrednie połączenie z modemem Huawei działa więc na pewno nie ISP problemem. Zszedł do centrum serwisowego , a to, co już wcześniej wspomniałem , inżynierowie nie mogli znaleźć to, co się dzieje i zmienił nowy zestaw dla mnie. 2ND Wydanie : ta runda razem zupełnie w stanie wykryć sieć bezprzewodową . Bezpośrednie połączenie z modemem Huawei prac , więc jej nie kwestia ISP . Próbowaliśmy zasilanie i na routerze , w stanie połączyć się przez chwilę , zanim sieć bezprzewodowa odcina ponownie. Próbowaliśmy resetowania do ustawień fabrycznych nadal takie same. Nie jestem ciężki użytkownik , stosowanie do Net Surfing , strumieniowe filmy , a niektóre BT ..
Reply
#7

Nie, nigdy nie układać żadnych przedmiotów na routerze. I umieścił je obok siebie modem Huawei ..
Reply
#8

używać do prawie 1 rok . Dotychczas służąc mi dobrze .
Reply
#9

HuaiNR napisał: 1-ty Emisja : w stanie połączyć się z routerem , ale nie ma dostępu do internetu. Bezpośrednie połączenie z modemem Huawei działa więc na pewno nie ISP problemem. Zszedł do centrum serwisowego , a to, co już wcześniej wspomniałem , inżynierowie nie mogli znaleźć to, co się dzieje i zmienił nowy zestaw dla mnie. 2ND Wydanie : ta runda razem zupełnie w stanie wykryć sieć bezprzewodową . Bezpośrednie połączenie z modemem Huawei prac , więc jej nie kwestia ISP . Próbowaliśmy zasilanie i na routerze , w stanie połączyć się przez chwilę , zanim sieć bezprzewodowa odcina ponownie. Próbowaliśmy resetowania do ustawień fabrycznych nadal takie same. Nie jestem ciężki użytkownik , stosowanie do Net Surfing , strumieniowe filmy , a niektóre BT .. Co z bezpośredniego połączenia LAN do 9850 ?
Reply
#10

neubie napisał: Co z bezpośredniego połączenia LAN do 9850 ? Próbowaliśmy bezpośredniego podłączenia routera do laptopa też sam ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)