Potrzebujesz jakieś sugestie co do sprawy i PSU
#1

Cześć chłopaki, udało mi się kupić i5 6500 + Bazooka plusa i 2 x 8 GB pamięci RAM DDR4 , teraz muszę sugestie co do mojej sprawy i zasilacza.   MSI B150M Bazooka PLUS + i5 6500 (zakupiony ) Corsair Vengeance 2400MHz 8GB x 2 ( Kupione ) R9 270 Gigabyte 4GB ( Reuse )   http://graphics-cards.specout.com/l/...-4-Edition-4GB Intel 240GB SSD ( Reuse ) 1 TB HDD ( Reuse )   Trzeba uzyskać : Dodatkowy wentylator chłodzący x 2 lub 3 Przypadek ( wolą budować , że jest ciszej ) Superflower Leadex Srebrny 90+ Full Modular 550W @ 119 ( LAZADA ) WINDOWS OS @ 30 ( reddit )   QN : 1. Czy wystarczy 550W PSU dobre? 2. Wentylatory powinny być 120 lub 140mm ? 3. Zalecenie w sprawie? Prawdopodobnie się z lazada na 11/11 . Karta gfx według specyfikacji jest 11.7inch / 30cm .   Pardon gdybym poprosił głupiego qns , po raz pierwszy buduje to sam   TIA
Reply
#2

Zaproponuj zrzucić swoją R9 270x i uaktualnić GTX 1070. Przypadek uzyskać tecware na lazada i psu uzyskać złoty kwiat na lazada
Reply
#3

gld998 napisał: Zaproponuj zrzucić swoją R9 270x i uaktualnić gtx1070 . Sprawa się tecware na lazada i psu uzyskać złoty kwiat na lazada Ja też chce go zrzucić , ale całkiem zmarnowane używać tylko dla 1YR plus. Brak wartości odsprzedaży zbyt Tecware Alpha czarne okno lub Tecware TITAN pełne okno ATX Case lepiej ??
Reply
#4

storm913 napisał: Ja też chce go zrzucić , ale całkiem zmarnowane używać tylko dla 1YR plus. Brak wartości odsprzedaży zbyt Tecware Alpha czarne okno lub Tecware TITAN pełne okno ATX Case lepiej ?? Nie trzeba się jeszcze GTX1070 . Osiedlenie swój zasilacz i obudowę .
Reply
#5

ragnarok95 napisał: Nie trzeba się jeszcze GTX1070 . Osiedlenie swój zasilacz i obudowę . Ale twój profil pic promowaniu 1070 ! Haha , tak, ograniczeniem budżetu , jeśli mam nadmiar , pójdę do Samsung 850 500gb najpierw przed 1070
Reply
#6

1. tak 2. większości są 120mms lecz zależy od przypadku U Get umożliwia 140mms . 3. Można tecware F3 / Corsair 100R lub specyfikację 01 .
Reply
#7

ale jeśli budżet pozwala przejść do R5. ponieważ u chcą cichą sprawę.
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: 1. tak 2. większości są 120mms lecz zależy od przypadku U Get umożliwia 140mms . 3. Można tecware F3 / Corsair 100R lub specyfikację 01 . ZrE0_Cha0s napisał: ale jeśli budżet pozwala przejść do R5. ponieważ u chcą cichą sprawę. Dzięki, w zależności od doświadczenia robi cicha sprawa naprawdę działa ? lub bardziej wymyślne ?
Reply
#9

Cicha przypadku są chwyt . Sprawa nie hałasować . Tylko wentylatory wewnątrz robi.
Reply
#10

ragnarok95 napisał: Cicha przypadku są chwyt . Sprawa nie robią noice . Tylko wentylatory wewnątrz robi. Dzięki, myślę o wyjeździe z Tecware TITAN pełne okno ATX Case. Czy to pasuje do mojej gfx ? Ja też mam komputer w swoim pokoju na stole , ale nie używać klimatyzację , ilu fanów powinien być patrzysz? PC uruchamia 12hrs średnio dziennie , czasami 18 godzin.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)