Wadliwy Cat5e Port LAN ?
#1

Jestem obecnie na poniższym sieci.   Router - Lan - przełącznik Gigabit - Lan - Pokój .   Jeśli używam LAN podłącz do routera i przełącznika , mogę o 700mbps na moim notebooku . Nawet kiedy użyć przełącznika , aby połączyć się z punktem dostępu , prędkość jest zbyt 700mbps gdy notebook on LAN z punktem dostępu .   Jednak podczas korzystania z sieci LAN w moim pokoju , mogę tylko 100Mbps .   FYI, wszystkie przewody są 5e .   Może ktoś doradzić co może być problem ?   Dziękuję Ci!
Reply
#2

1 ) Sprawdź, czy komputer jest gigabitowy port LAN 2 ) Spróbuj zamienić kabel LAN . Tym razem spróbować połączyć się z routerem -> switch gigabitowy , jeśli wciąż się 100Mbps to może być przewodowy jest uszkodzony. Wysyłane z Wewnątrz złotym tronie z TERRA , chroniąc cesarza z moim życiem , używając GAGT
Reply
#3

m3csl napisał: Jestem obecnie na poniższym sieci. Router - Lan - przełącznik Gigabit - Lan - Pokój . Jeśli używam LAN podłącz do routera i przełącznika , mogę o 700mbps na moim notebooku . Nawet kiedy użyć przełącznika , aby połączyć się z punktem dostępu , prędkość jest zbyt 700mbps gdy notebook on LAN z punktem dostępu . Jednak podczas korzystania z sieci LAN w moim pokoju , mogę tylko 100Mbps . FYI, wszystkie przewody są 5e . Może ktoś doradzić co może być problem ? Dziękuję Ci! Wykonawca może być stosowany kabel 5 kategorii , zamiast kota. 5e lub kabel uszkodzony.
Reply
#4

Siema przełącznik Gigabit u użyciu ? są u , że jego przełącznik Gigabit ? inny kabel najprawdopodobniej jest kot 5 .
Reply
#5

[Quote = Trans - Am ; 104597460 ] 1 ) Sprawdź, czy komputer jest gigabitowy port LAN 2 ) Spróbuj zamienić kabel LAN . Tym razem spróbować połączyć się z routerem -> switch gigabitowy , jeśli wciąż się 100Mbps to może być przewodowy jest uszkodzony. Dzięki ! Jak mogę sprawdzić , czy port Gigabit LAN jest ? Henry Ng napisał: Wykonawca może być stosowany kabel 5 kategorii , zamiast kota. 5e lub kabel uszkodzony. Dzięki! ZrE0_Cha0s napisał: Siema przełącznik Gigabit u użyciu ? są u , że jego przełącznik Gigabit ? inny kabel najprawdopodobniej jest kot 5 . Dzięki! Używam nowy TP-Link przełącznik Gigabit .
Reply
#6

[Quote = m3csl ; 104604516 ] Trans - Am napisał: 1 ) Sprawdź, czy komputer jest gigabitowy port LAN 2 ) Spróbuj zamienić kabel LAN . Tym razem spróbować połączyć się z routerem -> switch gigabitowy , jeśli wciąż się 100Mbps to może być przewodowy jest uszkodzony. Dzięki ! Jak mogę sprawdzić , czy port Gigabit LAN jest ? Dzięki! Dzięki! Używam nowy TP-Link przełącznik Gigabit . u można zrobić tylko , że jeśli u mieć laptopa. ale den znów może u Google jako przełącznik , aby dowiedzieć się więcej szczegółów .
Reply
#7

dostęp do przełącznika podczas testowania jest prawo Gigabit ? jednak połączenie LAN z przełącznika do pokoju nie jest ? dostać się z wykonawcą w celu sprawdzenia kabla / wtyczki / port. Prawdopodobnie nie odbywa się prawidłowo , czy też za pomocą CAT5 ..
Reply
#8

sacredrays napisał: dostęp do przełącznika podczas testowania jest prawo Gigabit ? jednak połączenie LAN z przełącznika do pokoju nie jest ? dostać się z wykonawcą w celu sprawdzenia kabla / wtyczki / port. Prawdopodobnie nie odbywa się prawidłowo , czy też za pomocą CAT5 .. Tak to jest poprawne. Lan , aby przełączyć , ale nie jest Gigabit LAN w pokoju. Przez uzyskanie wykonawca jest jedynym rozwiązaniem, aby dowiedzieć się, czy używa CAT5 lub nie wykonano prawidłowo? Wszelkie inne sposoby jak pokój został odnowiony kilka lat temu. Dzięki! [quote = ZrE0_Cha0s ; 104604985 ] m3csl napisał: u można zrobić tylko , że jeśli u mieć laptopa. ale den znów może u Google jako przełącznik , aby dowiedzieć się więcej szczegółów . Czy u oznacza za pomocą sieci LAN do podłączenia do laptopa i sprawdzić, czy połączenie jest gigabit ethernet , sprawdzając stan ? Dzięki!
Reply
#9

[Quote = m3csl ; 104610911 ] Tak to jest poprawne. Lan , aby przełączyć , ale nie jest Gigabit LAN w pokoju. Przez uzyskanie wykonawca jest jedynym rozwiązaniem, aby dowiedzieć się, czy używa CAT5 lub nie wykonano prawidłowo? Wszelkie inne sposoby jak pokój został odnowiony kilka lat temu. Dzięki! ZrE0_Cha0s napisał: Czy u oznacza za pomocą sieci LAN do podłączenia do laptopa i sprawdzić, czy połączenie jest gigabit ethernet , sprawdzając stan ? Dzięki! jeszcze u mają do wypożyczenia z profesjonalnym lub ownself kupić takiego narzędzia do wykrywania połączeń LAN. ponieważ mogą one wykryć u kota za pomocą kabla lub jakość również.
Reply
#10

[quote = ZrE0_Cha0s ; 104611342 ] m3csl napisał: Tak to jest poprawne. Lan , aby przełączyć , ale nie jest Gigabit LAN w pokoju. Przez uzyskanie wykonawca jest jedynym rozwiązaniem, aby dowiedzieć się, czy używa CAT5 lub nie wykonano prawidłowo? Wszelkie inne sposoby jak pokój został odnowiony kilka lat temu. Dzięki! jeszcze u mają do wypożyczenia z profesjonalnym lub ownself kupić takiego narzędzia do wykrywania połączeń LAN. ponieważ mogą one wykryć u kota za pomocą kabla lub jakość również. Narzędzia , co oznacza, sieci LAN Tester Kit widziałem sprzedaży na qoo10 ? Dzięki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)