Zbieżne Systems - GPU wyprzedaż
#1

Cześć wszystkim,   Chcielibyśmy , aby usunąć te, na gwarancji / Odnowiony GPU w naszym magazynie .   Nie przyjmują do wiadomości tego luzu pochodzić z 03 -miesięczną gwarancją i oficjalnego otrzymania zostaną wydane.   Czy PM z nami jeśli jesteś zainteresowany i byłoby ściśle kto pierwszy ten lepszy i płatności / kolekcja będzie w naszym biurze .
Reply
#2

SAP- R9270X - VAPX Sapphire Vapor -X 2GB DDR5 R9 270X SGD $ 215 po GST . Pełna Kompletna Pakowanie / Brand New Roczna gwarancja Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

SAP- HD6670 -LP Sapphire HD6670 1GB GDDR5 128B PCI-E HDMI / DVI- D / VGA niskoprofilowe SGD $ 70 przed GST . Pełna Kompletna Opakowania 3 miesiące gwarancji Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz SAP- HD7750 - F1G Sapphire HD7750 1GB GDDR5 PCI -E HDMI / DVI -I / DP SGD $ 75,00 Przed GST Pełna Kompletna Opakowania 3 miesięczną gwarancją.
Reply
#5

Nadzieja dostał tani 7970Ghz edycję wyczyścić.
Reply
#6

ładne ... czas na obozie
Reply
#7

kemping na tanie n dobre GPU
Reply
#8

hmm ... nie wiem, czy chcę gwizdać to Crossfire mój stary 7850 ... Czekaj na nową directx12 GPU.
Reply
#9

ya nadzieję dostał 7970 kupić : 3
Reply
#10

Tylko 7850 ? Nic więcej ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)