Przełączniki sieciowe do użytku domowego?
#1

Hi guys, mam tu na myśli uzyskanie 8-portowy przełącznik sieciowy Gigabit do mojego domu cos 5 portów za mało (zwłaszcza kiedy robi NIC teamie ) . Budżet mówią o 100 SGD max ?   Więc muszę iść do tych przełączników D -Link , czy są jakieś inne marki / rzeczy do rozważenia ?   Dzięki!
Reply
#2

Teaming cechą myślę nie jest dostępna we wszystkich modelach Leh .. może chcesz sprawdzić, czy przełącznik obsługuje protokół u coraz .ad . 8 portów Gigabit 30+ tylko dla zwykłego przełącznika od TP-Link . Jesli chcesz inteligentne przełączniki, a następnie nieco droższe ..
Reply
#3

renfred89 napisał: Teaming cechą myślę nie jest dostępna we wszystkich modelach Leh .. może chcesz sprawdzić, czy przełącznik obsługuje protokół u coraz .ad . 8 portów Gigabit 30+ tylko dla zwykłego przełącznika od TP-Link . Jesli chcesz inteligentne przełączniki, a następnie nieco droższe .. Ah , ok, punkt podjęte na protokole .Jak Nie jestem pewien, czy chcę TP-Link chociaż. Jak dla inteligentnych / przełączników zarządzanych , jeśli ceny są dobre , nie przeszkadza im , mogą nauczyć się czegoś nowego stamtąd lol.
Reply
#4

darkarn napisał: Ah , ok, punkt podjęte na protokole .Jak Nie jestem pewien, czy chcę TP-Link chociaż. Jak dla inteligentnych / przełączników zarządzanych , jeśli ceny są dobre , nie przeszkadza im , mogą nauczyć się czegoś nowego stamtąd lol. Widzę .. używam TP-Link Switch niezarządzalny . Do tej pory tak dobrze .. no przegrzaniem nie zawodne osiągi jak na razie ... nie jestem pewien o innych marek though ..
Reply
#5

Wszelkiego rodzaju teaming funkcji trzeba dostać zarządzany przełącznik , ponieważ jest to funkcja L2 . przełączniki Dumb nie mają tej funkcji.
Reply
#6

renfred89 napisał: Widzę .. używam TP-Link Switch niezarządzalny . Do tej pory tak dobrze .. no przegrzaniem nie zawodne osiągi jak na razie ... nie jestem pewien o innych marek though .. Brzmi dobrze , wygląda jak mogę rozważyć ... negativzero napisał: Wszelkiego rodzaju teaming funkcji trzeba dostać zarządzany przełącznik , ponieważ jest to funkcja L2 . przełączniki Dumb nie mają tej funkcji. Rozumiem teraz , dlaczego uzyskać wydajność połączenia sił jest tak dobry jak pojedynczej karty sieciowej w mojej sieci teraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)