POMOC! Youtube i Google Chrome
#1

Hi Bros !   Ostatnio moja chrom Google zaczął f *** up. Nie wiem, dlaczego, ale teraz nie mogę nawet załadować stronę youtube prawidłowo. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Bardzo niezadowolony z tego w ciągu ostatnich kilku godzin. Próbowałem odinstalować i ponownie zainstalować . Starał się odinstalować Adobe Shockwave , Adobe Flash itp   Mam nadzieję, że ktoś z was Bros może mi pomóc !   Z góry dziękuję!!
Reply
#2

spróbuj tego www.youtube.com/html5~~dobj
Reply
#3

jas1701 napisał: spróbuj tego www.youtube.com/html5~~dobj Nie działa ! to nadal wychodzi taka sama
Reply
#4

Wyczyść pamięć podręczną
Reply
#5

Newaccount1234 napisał: Hi Bros ! Ostatnio moja chrom Google zaczął f *** up. Nie wiem, dlaczego, ale teraz nie mogę nawet załadować stronę youtube prawidłowo. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Bardzo niezadowolony z tego w ciągu ostatnich kilku godzin. Próbowałem odinstalować i ponownie zainstalować . Starał się odinstalować Adobe Shockwave , Adobe Flash itp Mam nadzieję, że ktoś z was Bros może mi pomóc ! Z góry dziękuję!! Spróbuj przenośna wersja Chrome. http://portableapps.com/apps/interne...hrome_portable
Reply
#6

Sprawdź datę ur n czas szt . Najbardziej prawdopodobne jest licencja wygasła thingy
Reply
#7

gladius napisał : Sprawdź swój czas pc datę n . Najbardziej prawdopodobne jest licencja wygasła cienias Co masz na myśli ? Próbowałem przenośny chrom i to działa! jakiś pomysł dlaczego? ha ha
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)