szerokopasmowego
#1

Cześć chłopaki,    Jaki jest najlepszy ISP , aby zapisać się na bb internecie teraz ??    SingTel / StarHub lub M1 ..    mój dom tylko MIO kanałów sportowych tv .. Nie Internet jeszcze ..
Reply
#2

mbgeow napisał: Cześć chłopaki, Jaki jest najlepszy ISP , aby zapisać się na bb internecie teraz ?? SingTel / StarHub lub M1 .. mój dom tylko MIO kanałów sportowych tv .. Nie Internet jeszcze .. Nie mam szczęścia do ST (w mojej okolicy) . Pożałował subskrypcji nich.
Reply
#3

czy wskazane jest, aby zapisać się na mobilnej komunikacji szerokopasmowej ? używam głównie do strumieniowego przesyłania filmów , gier . i online pliki do pobrania , surfowanie po sieci. każda ISP dostać .. Dzięki z góry za porady
Reply
#4

mbgeow napisał: lub jest adviceable do zapisania się do mobilnych usług szerokopasmowych ? używam głównie do strumieniowego przesyłania filmów , gier . i online pliki do pobrania , surfowanie po sieci. każda ISP dostać .. Dzięki z góry za porady Unikaj czerwonych Camp jest tak daleko , jak to możliwe . Ich 150Mbps jest TYLKO acheivable między domu do swojego serwera i nie ma gdzie indziej . To jest jak zły sytuacja jest teraz. Ich rurociąg jest bardzo bardzo bardzo niedrożności lub ograniczona .
Reply
#5

ów oznacza czerwona obóz nie może zarejestrować r ???
Reply
#6

wydaje się mieć dobre opinie na myrepublic
Reply
#7

mbgeow napisał: ów oznacza czerwona obóz nie może zarejestrować r ??? Powiedziałem uniknąć. Jeśli umierać musi zarejestrować się w RED obozie można kontynuować. Ale nie tu do KPKB . Można uzyskać lepszą szybkość z MR lub VQ . Moje dotychczasowe doświadczenia z ST SUCKS !!!!
Reply
#8

tungsten2 napisał: Powiedziałem uniknąć. Jeśli umierać musi zarejestrować się w RED obozie można kontynuować. Ale nie tu do KPKB . Można uzyskać lepszą szybkość z MR lub VQ . Moje dotychczasowe doświadczenia z ST SUCKS !!!! To znaczy, jeśli mogę zarejestrować się w ich 10Mb ADSL szerokopasmowego n ot swoje usługi światłowodowe
Reply
#9

ADSL jest bardzo stary. Można spróbować, ale nie jest zalecane.
Reply
#10

tungsten2 napisał: Powiedziałem uniknąć. Jeśli umierać musi zarejestrować się w RED obozie można kontynuować. Ale nie tu do KPKB . Można uzyskać lepszą szybkość z MR lub VQ . Moje dotychczasowe doświadczenia z ST SUCKS !!!! Tak samo tutaj . Jestem na planie 150Mbps . Przez ponad 2 tygodnie już jestem coraz niską lokalną prędkość pobierania i prawie nie istnieje prędkość wysyłania . Jest do bani dla mnie. Big GrinO
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)