Domeny i konfiguracja poczty pytanie
#1

Cześć,   Potrzebuję pomocy w konfiguracji usługi e-mail dla mojej nowej domeny.   Właśnie się dowiedziałem , że Aplikacje Google nie jest już wolny , alternatywą znalazłem to Windows Live Domain .   Podczas konfigurowania okna domenę na żywo , nie jest to krok , który wymaga , aby utworzyć rekord MX . Sprawdziłem z mojego dostawcy domeny i okazało się, że jest tam opłaty około 60 $ rocznie dla tej konfiguracji .   Pamiętam , że po raz ostatni I ustawień konfiguracji poczty Google Apps z domeny z innej firmie bez ponoszenia żadnych dodatkowych pieniędzy. Ale nie jestem pewien, czy nie robię niczego , który związany rekord MX thingy .   Czy istnieje alternatywa mogę skonfigurować mój adres domeny łatwo i za darmo ?   Proszę doradź.   Dzięki
Reply
#2

Ty nid rozważyć zmianę z operatorem domeny do ładowania tego rodzaju zmiana rekordu.
Reply
#3

Właśnie podpisał się nie tak dawno temu, a dostawca jest z jednego akredytowanego registras z SGNIC. Oni nie podali mi żadnego portal, aby zalogować się do zarządzania moje ustawienia domeny. Wspomnieli jeśli używać ich punkt DNS do serwera poczty elektronicznej, będą one opłata w wysokości 60 $ + rocznie usług parkingowych DNS. Stanowią one tylko wolne aktualizację tylko DNS. Nie wiem, czy wszystkie / większość SGNIC registras opłatę za taką usługę? Pamiętam ostatni raz zarejestrować się z jednego dostawcy, który może zarządzać domenę i bawić się z tymi wszystkimi DNS / Rekordy NAZWA / C Nazwa / MX itp a cena dla domeny jest prawie taka sama. Zastanawiam się, czy mogę narzekać SGNIC lub innych organów o tym, czy jest jakaś alternatywa mogę zrobić, jeśli tylko zapewnia bezpłatną aktualizację DNS? Szukam ZOHO rozwiązanie e-mail, ale wymaga CNAME, wierzyłem, że narzuca to za dobrze. Obecnie czeka na ich odpowiedź. Jeśli nie, to czy muszę zakupić hosting tak, że DNS może link do mojego witryną i mogę skonfigurować pocztę stamtąd? Else nie mam pojęcia dlaczego płacić za domenę, której nie mam żadnej kontroli w ogóle. Nadzieję usłyszeć od ciebie szybko wszystkich
Reply
#4

To wyjaśnia , niektóre .sg dostawcy nie zapewniają kontrolę DNS. Czy zaczyna się i kończy Cy e ? Można używać 3rd serwer nazw stron , aby utrzymać swoje rekordy DNS domeny , jak FreeDNS - Free DNS - Dynamic DNS - DNS Static subdomeny oraz domeny hosting, dns.he.net etc.
Reply
#5

liangtam napisał: To wyjaśnia , niektóre .sg dostawcy nie zapewniają kontrolę DNS. Czy zaczyna się i kończy Cy e ? Można używać 3rd serwer nazw stron , aby utrzymać swoje rekordy DNS domeny , jak FreeDNS - Free DNS - Dynamic DNS - DNS Static subdomeny oraz domeny hosting, dns.he.net etc. Och IC , to jest smutne Tak masz rację z przypuszczeniem . Czy to nie zaleca firma kupić domenę z ? Dzięki za darmo Link DNS , będzie musiał zapoznać się na czym mi może pomóc.
Reply
#6

Dobrze... dlaczego nie zrobić to na własną rękę Myślę, że jeden host może zrobić niemal obok za darmo, jeśli używasz takich jak Live..but są pełne spamu. google apps kosztów , ale warto. W przeciwnym razie ... obsługiwać go samodzielnie ... Mam gospodarzem takich rzeczy ... a może pomogę U stamtąd ... U trzeba przenieść się z tego rejestratora ... ponieważ nie pozwalają na to wewnętrzne hosting. pozdrowienia
Reply
#7

withhelds napisał: Else nie mam pojęcia dlaczego płacić za domenę, której nie mam żadnej kontroli w ogóle. Nadzieję usłyszeć od ciebie szybko wszystkich u chcą kontrolować , co u chcą puszkę .. Średnie opłaty roczne wynosi 100 $ ++ inni lubiła koncerty wbudowane Kiedyś gospodarzem domen .sg każde ucho to mnie kosztować więcej niż $ 150 .. W końcu zrezygnować
Reply
#8

Hmm mogę zapisać się do domen z mojego hosta . Użyłem Google Apps (jeśli to było za darmo ), a także Windows Live Domeny. Zmiana wpisów MX poprzez Cpanel najbliższym Lubię foc lol
Reply
#9

Cześć wszystkim, Muszę istniejący hosting , który jest znacznik do innej domeny . Mam zamiar zapytać mojego aktualnego operatora domeny sg dodać DNS do istniejącego hosting tak, że mogę spróbować skonfigurować moją stronę , a może e-mail. Ale mój plan jest użycie 3rd przyjęcia i poczty , ponieważ może obsługiwać więcej pamięci . I okazało się, że nie zaleca FreeDNS domenę , aby dodać inny serwer nazw , nie wiem dlaczego, ale ja przetestować w pierwszej kolejności. Jeśli nie, to będę po prostu zapytać mojego dostawcy domeny sg aby wskazywał serwer FreeDNS i I C co mogę zrobić tam . @junialum jest Urs usługodawca domeny sg i ile płacą rocznie u ? Może dać jakąś wskazówkę lub PM mnie dostawcę ? Dzięki.
Reply
#10

Rozważ przenieść swoje serwery nazw domen AWS ROUTE 53 ? Wystarczy poprosić rejestratorem domeny zaktualizować serwery nazw dla serwerów nazw AWS ROUTE 53 , w po skonfigurowaniu AWS ROUTE 53 .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)