Spolszczenie OS ?
#1

Cześć chłopaki. Mój przyjaciel powiedział mi po prostu użyć wersję crack, sensu wydając kilkaset na OS. Ale słyszałem Microsoft dowie się , że jest to wersja pęknięć . Czy to prawda? A co będzie, jeżeli się dowiedzieć? Ktoś tu się stało ? Potrzebujesz porady , dzięki
Reply
#2

sdhdaniel napisał: Cześć chłopaki. Mój przyjaciel powiedział mi po prostu użyć wersję crack, sensu wydając kilkaset na OS. Ale słyszałem Microsoft dowie się , że jest to wersja pęknięć . Czy to prawda? A co będzie, jeżeli się dowiedzieć? Ktoś tu się stało ? Potrzebujesz porady , dzięki Bill Gates będzie odbyć podróż do swojego domu , traktować można Kopi . Można wybrać, które marki iść, jak TCC , Starbucks lub ziarna kawy . Bill Gates powie długą historię o tym, jak zaczął i spędzają bezsenne noce napisać pierwszą wersję CP / M. Wtedy on poruszać się w systemie Windows 3.1 , Windows 95 , Windows XP aż do emerytury . On będzie podzielić się z wami , jak bardzo się starał , aby te oprogramowanie i kradniesz ich z niego bez płacenia tantiem . Po tym, będzie on doradzi Ci wrócić i 面壁 思 过 . Pomyśl o tym, jak nie należy robić takiego czynu . Po pewnym czasie , budzisz się i uświadomić sobie, że to wszystko to tylko sen, czy też nie ?
Reply
#3

Łał. Nie jesteś pomocny. Każdy z pewną właściwą poradę i odpowiedź?
Reply
#4

sdhdaniel napisał: Łał. Nie jesteś pomocny. Każdy z pewną właściwą poradę i odpowiedź? Jestem? Co zrobisz, jeśli okazało się, ktoś kradnie od ciebie? Jestem intrygi , że rzeczywiście trzeba zadać takie pytanie .
Reply
#5

davidktw napisał: Bill Gates będzie odbyć podróż do swojego domu , traktować można Kopi . Można wybrać, które marki iść, jak TCC , Starbucks lub ziarna kawy . Bill Gates powie długą historię o tym, jak zaczął i spędzają bezsenne noce napisać pierwszą wersję CP / M. Wtedy on poruszać się w systemie Windows 3.1 , Windows 95 , Windows XP aż do emerytury . On będzie podzielić się z wami , jak bardzo się starał , aby te oprogramowanie i kradniesz ich z niego bez płacenia tantiem . Po tym, będzie on doradzi Ci wrócić i 面壁 思 过 . Pomyśl o tym, jak nie należy robić takiego czynu . Po pewnym czasie , budzisz się i uświadomić sobie, że to wszystko to tylko sen, czy też nie ? Ja uwielbiam słuchać Billa Gatesa historii życia przy kawie . Że człowiek jest w każdym calu żywą legendą , że rzucił szkołę i skończyło się na piśmie , co stanie się największym na świecie systemem operacyjnym niezbędne komputer stacjonarny i notebook .
Reply
#6

davidktw napisał: Jestem? Co zrobisz, jeśli okazało się, ktoś kradnie od ciebie? Jestem intrygi , że rzeczywiście trzeba zadać takie pytanie . Nie wydaje się , aby zrozumieć pytanie co? Nie pamiętam, mówiąc, że używam wersji pęknięć okien ani nie mówię, że planują . Tsktsktsk . Spróbuj przeczytać to jeszcze raz i jeszcze raz, jeśli trzeba przed wysłaniem inną odpowiedź, że wszystko jest tak pomocny . ohya..Bill Gates jest nadal przywieźć na kawę
Reply
#7

Rock- kun napisał: Ja uwielbiam słuchać Billa Gatesa historii życia przy kawie . Że człowiek jest w każdym calu żywą legendą , że rzucił szkołę i skończyło się na piśmie , co stanie się największym na świecie systemem operacyjnym niezbędne komputer stacjonarny i notebook . Według Davida , po prostu użyć wersji pęknięć okien. Hmm..tempting aye ?
Reply
#8

sdhdaniel napisał: Nie wydaje się , aby zrozumieć pytanie co? Nie pamiętam, mówiąc, że używam wersji pęknięć okien ani nie mówię, że planują . Tsktsktsk . Spróbuj przeczytać to jeszcze raz i jeszcze raz, jeśli trzeba przed wysłaniem inną odpowiedź, że wszystko jest tak pomocny . ohya..Bill Gates jest nadal przywieźć na kawę Czy jesteś pewien, że naprawdę rozumie, co mam odpowiadając też? Można wyróżnić tekst , który zwłaszcza , że do tej pory nie odpowiedział , wyraźnie wskazują, że używasz wersji pęknięcia lub planują to zrobić? Wydaje się, że masz trudności ze zrozumieniem odpowiedzi , prawda ? Może chcesz spróbować ponownie czytanie ze strony rzeczywistości
Reply
#9

Ale poważnie, chciałbym jakąś poradę od kogoś doświadczonego w tym temacie Zamiast śmiać się z dowcipów mnie
Reply
#10

sdhdaniel napisał: Według Davida , po prostu użyć wersji pęknięć okien. Hmm..tempting aye ? Można określić , która część mojego tekstu rzeczywiście zachęcamy do korzystania z wersji pęknięć ? Uprzejmie proszę o wyodrębnienie tekstu. Oczywiście masz problem ze zrozumieniem może warto przyjrzeć się .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)