Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Witam, muszę nowy router jako mojego obecnego nie obsługuje Gigabit Ethernet. Czy ktoś ma tanie i dobre router polecam i mam go kupić w ciągu tego pokazać ?
Reply
#2

Spójrz na stronie smallnetbuilder .
Reply
#3

Bump . ~~~~~~
Reply
#4

Hailgod napisał: Witam, muszę nowy router jako mojego obecnego nie obsługuje Gigabit Ethernet. Czy ktoś ma tanie i dobre router polecam i mam go kupić w ciągu tego pokazać ? Tanie jeden zwykle ma dobre i dobre normalnie nie jest tanie. Idź do routera Asus i można go kupić z Amazon .
Reply
#5

bkling1 napisał: Tanie jeden zwykle ma dobre i dobre normalnie nie jest tanie. Idź do routera Asus i można go kupić z Amazon . Tak, wiem. Dlatego muszę potrzebują pomocy. Obecnie mam Dlink dir 615 , który nie robi nawet wsparcie Wireless N i Gigabit Ethernet . Czy znasz konkretnego modelu ? asus jest zbyt ogólne.
Reply
#6

Hailgod napisał: Tak, wiem. Dlatego muszę potrzebują pomocy. Obecnie mam Dlink dir 615 , który nie robi nawet wsparcie Wireless N i Gigabit Ethernet . Czy znasz konkretnego modelu ? asus jest zbyt ogólne. Chcesz najprostsza z funkcją Gigabit i wsparcie VLAN dla SingNet MIO można kupić @ RT- N15U $ . 79
Reply
#7

kashix napisał: Chcesz najprostsza z funkcją Gigabit i wsparcie VLAN dla SingNet MIO można kupić @ RT- N15U $ . 79 Przypuszczam, że masz na myśli Wireless- N300 Gigabit Router ? Gdzie mnie sprzedać? Amazon pojawił się pusty.
Reply
#8

Asus RT- N56U dla Ciebie od klientów M1 ? $ 100-120
Reply
#9

Hailgod napisał: Witam, muszę nowy router jako mojego obecnego nie obsługuje Gigabit Ethernet. Czy ktoś ma tanie i dobre router polecam i mam go kupić w ciągu tego pokazać ? jeśli nie zapisać się do każdego włókna jednak istnieją pewne rozdawanie N56U z nowej subskrypcji .
Reply
#10

fleas1 napisał: jeśli nie zapisać się do każdego włókna jednak istnieją pewne rozdawanie N56U z nowej subskrypcji . Im przy użyciu sieci światłowodowej m1 200Mbps . Kiedy suscribed , bez routera została podana. To było przed wiązka była dostępna. Niedawno dostałem nowy laptop , który obsługuje Gigabit Ethernet i zrozumiałem, że mój router nie ma. To ograniczenie mnie 100Mbps kiedy powinno być coraz 200Mbps . Muszę router z co najmniej możliwość N Gigabit ethernet.It bezprzewodowy i byłoby wspaniale, gdyby konkretne sklepy i ceny mogą być dostarczane również.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)