#1

Cześć chłopaki,   Obecnie używam routera ASUS AC87U oraz załączeniem przenośny dysk twardy , aby służyć jako sieciowej pamięci masowej . Ponadto ASUS DDNS , które umożliwiają zdalny dostęp w dowolnym miejscu.   Teraz myślę o uaktualnieniu przechowywanie. Planuje uzyskać NAS , który ma od 2 do 4 zatokę, w stanie zrobić DLNA i potok . Wszelkie zalecenia ?   Dodatkowe pytania , dodając NAS z routerem , i nadal będzie mógł korzystać ASUS DDNS aby uzyskać dostęp do NAS zdalnie prawda?
Reply
#2

DesertStrike napisał: Cześć chłopaki, Obecnie używam routera ASUS AC87U oraz załączeniem przenośny dysk twardy , aby służyć jako sieciowej pamięci masowej . Ponadto ASUS DDNS , które umożliwiają zdalny dostęp w dowolnym miejscu. Teraz myślę o uaktualnieniu przechowywanie. Planuje uzyskać NAS , który ma od 2 do 4 zatokę, w stanie zrobić DLNA i potok . Wszelkie zalecenia ? Dodatkowe pytania , dodając NAS z routerem , i nadal będzie mógł korzystać ASUS DDNS aby uzyskać dostęp do NAS zdalnie prawda? Używam Synology ds415 +. bardzo z niego zadowolony .
Reply
#3

Można rozważyć te dwie marki Synology i QNAP .
Reply
#4

Zgadzam się ze złym lekarzem , oba są moje ulubione marki , jeśli budżet jest niższy Synology .
Reply
#5

dzięki chłopaki Dostałem używane QNAP TS NAS 420 4 bay . Załadowany 2 * 3TB WD . mam 2 pytania : 1. I stworzył akcji następnie zmapować udostępniony na moim I5 komputerze. Kiedy przenieść plik , prędkość wynosiła około 20MB / s. Jest to niezwykle wolno ? 2. Kiedyś zarówno tv LG i telefon komórkowy , aby uzyskać dostęp do multimediów za pośrednictwem DLNA NAS . Po pewnym czasie , NAS DLNA zniknie z tv i telefon ... chociaż połączenie nadal jest ustalenie , jak pokazuje wciąż strumieniowe , tylko że kiedy wróciłem do strony wyboru , przechowywanie nas zaginął i nie mogłem do niego dostęp dopóki ja albo restart tv / telefon lub NAS.
Reply
#6

były u przy użyciu bezpośredniego kabel lub WiFi ? a oprócz tego , jak duże jest twoje pliki podczas przenoszenia ?
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: były u przy użyciu bezpośredniego kabel lub WiFi ? a oprócz tego , jak duże jest twoje pliki podczas przenoszenia ? za pomocą przewodowego cat5e na porcie Gigabit . OK , myślę, że mój zły , być może mój hdd jest powolna ... kiedy mogę przenieść z mojego ramdysku do NAS , udało mi się trafić 36MB / s stała ... które wprowadzają na pytanie ... Dlaczego mój dysk lokalny dysk twardy tak wolno ...
Reply
#8

DesertStrike napisał: za pomocą przewodowego cat5e na porcie Gigabit . OK , myślę, że mój zły , być może mój hdd jest powolna ... kiedy mogę przenieść z mojego ramdysku do NAS , udało mi się trafić 36MB / s stała ... które wprowadzają na pytanie ... Dlaczego mój dysk lokalny dysk twardy tak wolno ... jest to 5400 lub 7200 ?
Reply
#9

DesertStrike napisał: za pomocą przewodowego cat5e na porcie Gigabit . OK , myślę, że mój zły , być może mój hdd jest powolna ... kiedy mogę przenieść z mojego ramdysku do NAS , udało mi się trafić 36MB / s stała ... które wprowadzają na pytanie ... Dlaczego mój dysk lokalny dysk twardy tak wolno ... Poza tym , są u przeniesienie z dysku twardego na dysk twardy lub do SDD ?
Reply
#10

renfred89 napisał: jest to 5400 lub 7200 ? 5400 rpm dysk twardy
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)