Asus AC66U vs N66U
#1

Wszelkie szczególności różnica między dwa inne niż bezprzewodową obsługą AC ?   Bo właśnie kupił AC66U dziś zastąpić N66U . Nie stwierdzono różnic obserwowano pod połączenia przewodowego chociaż. Nie mam żadnych urządzeń bezprzewodowych AC , więc tylko przy użyciu bezprzewodowej N.   Może widziałem szybszy potok czy coś , ale nope , oba routery są dokładnie takie same w połączeniu przewodowym .   lol......
Reply
#2

escksu napisał: Wszelkie szczególności różnica między dwa inne niż bezprzewodową obsługą AC ? Bo właśnie kupił AC66U dziś zastąpić N66U . Nie stwierdzono różnic obserwowano pod połączenia przewodowego chociaż. Nie mam żadnych urządzeń bezprzewodowych AC , więc tylko przy użyciu bezprzewodowej N. Może widziałem szybszy potok czy coś , ale nope , oba routery są dokładnie takie same w połączeniu przewodowym . lol...... u może odnosić się do http://www.smallnetbuilder.com/lanwa...6-5-ghz-updn-c ac żadne urządzenie w pierwszej kolejności nie powinno kupił Ac66u i nowy model w najbliższych kilku mths N66u jest wystarczająco dobre ur przypadku nawet N56 pokrycie wszystkich potrzeb ur spędzać tak dużo dla urządzenia Router AC / AC naprawdę żaden punkt musi dobrze wykorzystać te pieniądze poprosić kogoś, aby położyć cat6 itp w przyszłości, kiedy widzisz nowy model AC routera z założę u nie obchodzi go wcale i nic nie przebije bezpośredniego połączenia
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)