Klinika Hardware
#1

Proste Biurowy dla pakietu Office użytkowania. Chrome , Światło Dreamweaver i Photoshop ( zdjęcia edytowanie , przycinanie i zmiana rozmiaru ) Potrzebujesz 2 monitory skonfigurowane. Najlepsze jest 1 VGA i 1 HDMI . móc uruchomić 24/7.   Obecnie posiadają: 1 Obudowa 1 DVD -RW 1 250GB SATA HDD . 2GB RAM DDR3 System Windows 7   Monitory, KB i mysz Ready.   Patrząc założyć małą pc budżetu. Potrzeba: Mobo i CPU Zasilanie . dodatkowy wentylator (Jeśli konieczne do 24/7 ???)   Niepewny: Jeśli potrzeba , aby dodać RAM do 10GB poprzez zakup 8GB więcej .... Kup SATA HDD o pojemności.   Budżet jeśli to możliwe, tak niskie jak to możliwe?   jakieś pomysły?
Reply
#2

Można rozważyć SSD , mniej niż 100 $ za 240GB . Nie ma sposobu, 2GB będzie odpowiednia dla Photoshopa . Dodatkowa 8GB DDR3 wynosi około 40 $ . Proponuję kupić pojedynczy kij 8GB , dzięki czemu można dodać jeszcze jeden , jeśli to konieczne.
Reply
#3

Koenig168 napisał: Można rozważyć SSD , mniej niż 100 $ za 240GB . Nie ma sposobu, 2GB będzie odpowiednia dla Photoshopa . Dodatkowa 8GB DDR3 wynosi około 40 $ . Proponuję kupić pojedynczy kij 8GB , dzięki czemu można dodać jeszcze jeden , jeśli to konieczne. Zauważyć o tym ... Każdy myśli o tym, co powinno moja mobo , psu być?
Reply
#4

caleb.seah napisał: Zauważyć o tym ... Każdy myśli o tym, co powinno moja mobo , psu być? Czy mogę wiedzieć, co obudowa używasz w pierwszej kolejności? Bo czasami może ograniczyć zgodność płyty głównej i zasilania
Reply
#5

Twoje specyfikacje sugeruje Twój com wynosi co najmniej 5 lat . Jeśli na tyle stary, może być nawet z wykorzystaniem DDR2 . Ale typu RAM , czy też nie , nie ma sensu utrzymywanie 2GB trzymać ; Aktualizacje komputerowe muszą być wykładniczy nie liniowy .
Reply
#6

tylko sprawdzone : To DDR3 : Kingston 99U5471-001.A00LF Kingston 2GB PC3-10600 DDR3-1333MHz
Reply
#7

caleb.seah napisał: Zauważyć o tym ... Każdy myśli o tym, co powinno moja mobo , psu być? Zależy od budżetu . Proponuję wskazują szereg przeciwnym razie będzie to trudne dla forumers dać jakąś radę . Inni ludzie są lepsi w rekomendowanie konkretnych części więc będę odroczyć do nich.
Reply
#8

CZEŚĆ Myślę, że być może mniej niż 350 - 400 ? Baran MOBO + CPU PSU ?
Reply
#9

Prawdopodobnie już powinien rozważyć zwiększenie pamięci RAM , 4 GB to minimum w dzisiejszych standardów , 8GB jest dość dużo nurtu . i3-6100 + MSI H110M Pro- VHL @ 287 1x8GB Kingston DDR4-2133 @ 52 Zotac 240GB SSD @ 99 FSP Hexa Plus 450W @ 58 Razem 496 Zaletą jest to, będzie łatwiej (i zapewne taniej) do wykonywania przyszłych uaktualnień od DDR4 jest obecnie głównym nurtem Jeśli umrzesz umrzeć użyć kija 2GB ASRock H81M i3-4160 + HDS - 235 @ 1x8GB Kingston DDR3-1600 @ 48 Zotac 240GB SSD @ 99 FSP Hexa Plus 450W @ 58 Razem 440
Reply
#10

Potrzebny będzie również GPU . Zalecane specyfikacje dla Photoshop to 2 GB lub więcej pamięci VRAM.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)