[ News] Linksys wprowadza na rynek nowy, flagowy tri -band routera EA9500
#1

Po pierwsze widać na CES 2016 na początku tego roku , nowy flagowy Router EA9500 Max- Stream AC5400 MU- MIMO firmy Linksys jest ostatecznie tutaj w Singapurze. Poza tym, Linksys uruchomiła także nowe MU- MIMO zdolnego Wi-Fi Range Extender USB i zasilacz , dzięki czemu użytkownicy mogą zmaksymalizować potencjał swoich routerów Max- Stream.     Zobacz pełną historię tutaj ...
Reply
#2

Fajne rzeczy. Adapter MU- MIMO wygląda szczególnie dobrze. Teraz starsze laptopy mogą również skorzystać z MU- MIMO .
Reply
#3

Wygląda to tak ogromne w salonie ! Każdy z zastosowaniem tego komunikatu ? Wszelkie opinie gd ??
Reply
#4

Chciałbym dostać jeden , ale ja właśnie niedawno kupił EA7500 . Nie mam , że wiele urządzeń w domu, aby w pełni korzystać z niego albo. Mam nadzieję, że ktoś z nim można podzielić się swoimi doświadczeniami .
Reply
#5

Muszę przyznać, że nie nakazał EA9500 pod wpływem impulsu , a już otrzymał ją z wolnym zmiennego klucza . Ale nie otworzyć go jeszcze , bo nie wiem, czy jest to ten sam problem co EA8500 , że mam do czynienia. Obecnie już emaila Linksys po nie , aby uzyskać prawidłową obsługę czat online do dokonania EA8500 działa poprawnie dla moich IPCams . Ale do tej pory po 2 dni , nadal nie ma odpowiedzi.
Reply
#6

Więc masz zamiar go zwrócić ? Czy trzeba zwrócić adaptera MU- MIMO , jak również?
Reply
#7

NewWing napisał: Więc masz zamiar go zwrócić ? Czy trzeba zwrócić adaptera MU- MIMO , jak również? Jeszcze nie zdecydowałem. Ale jeśli zamian , oczywiście trzeba zwrócić klucz .
Reply
#8

IknowMystuff napisał: Fajne rzeczy. Adapter MU- MIMO wygląda szczególnie dobrze. Teraz starsze laptopy mogą również skorzystać z MU- MIMO . Wygląda duży na routerze , ale zastanawiam się , jak wydajność jest ... TP -Link posiada technologię AD ... teraz Linksys ma ten AC5400 ... hmmm Ciekawe, czy będzie wojna cenowa nadchodzący Comex ?
Reply
#9

HWZ ma swoją własną opinię na temat EA9500 . Inne opinie twierdzą również , że EA9500 jest teraz królem prędkości. Ale też mam inne przegląd nie sądzę. Google dla przeglądarki EA9500 i powinien być w stanie przeczytać kilka recenzji . AD musi być blisko , aby uzyskać szybkość . Klient do tej pory tylko Intel ma to myślę. Jeśli jesteś w pokoju obok , może nie być w stanie uzyskać połączenie lub że szybkość . Trzeba czekać na technologii AD dojrzewać pierwsze i więcej klientów wsparcia, aby zobaczyć, co to naprawdę zdolny. Teraz AC wciąż ewoluuje również . Przyzwoity router bezprzewodowy AC powinno być to, co większość ludzi potrzebuje teraz .
Reply
#10

Hachi sprzedaży EA9500 z PWP dla WUSB6100 w sumie S 299 $ . Tylko 40 zestawów . https://www.hachi.tech/product/80000...and-max-stream
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)