Każdy dobry wykonawca okablowania sieci domowej ? Uprzejmie intro !
#1

Życzę , aby mieć dostęp do sieci dla mojego 3 -osobowych pokojach poprzez RJ -45 pkt . Każdy dobry wykonawca odnieść ?
Reply
#2

N70user napisał: Życzę , aby mieć dostęp do sieci dla mojego 3 -osobowych pokojach poprzez RJ -45 pkt . Każdy dobry wykonawca odnieść ? Wczoraj wykonawca wszedł zrobić lan okablowanie w moim domu . On wykonał bardzo dobrą pracę . Jest wysoce zalecane przez załóż . Jesli chcesz , mogę dać u jego numer
Reply
#3

Ile do sieci wszystkie pokoje z punktami dostępowymi sieci LAN ? Nieostrożne cena .
Reply
#4

LaNNZ3r napisał: Ile do sieci wszystkie pokoje z punktami dostępowymi sieci LAN ? Nieostrożne cena . 150 $ za każdy punkt .
Reply
#5

Iron_Maiden napisał: Wczoraj wykonawca wszedł zrobić lan okablowanie w moim domu . On wykonał bardzo dobrą pracę . Jest wysoce zalecane przez załóż . Jesli chcesz , mogę dać u jego numer Cześć , mogę mieć numer wykonawcy ... ?
Reply
#6

Czy mogę prosić o kontakt , a także, potrzebują okablowanie wykonane też? Dzięki.
Reply
#7

150 ? Iron Maiden , ile ścian oni wywiercić do punktu
Reply
#8

Jak to działa? Co oznacza, że będzie punktem sieć LAN w pokoju? Jeśli tak, to mogę mieć kontakt też? dzięki.
Reply
#9

Pls PM mnie styk też.
Reply
#10

Mogę mieć kontakt też?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)