Zalecenie dla mojego pierwszego pulpitu
#1

Witam wszystkich, chciałbym uprzejmie zasięgnąć twojej rady na moim pierwszym pulpicie utworzony. Mój budżet waha się około 700-800 $ 900-1000 $ ( mam już monitor, klawiaturę i mysz ) . Zazwyczaj gram w gry takie jak Dota2 , Fallout 4, Skyrim i zrobić kilka lekkich edycji wideo . Nie trzeba zbudować monster komputer z Ultra High ustawień , po prostu powyżej średniej zrobi.   Ja również mam zerowe doświadczenie w budowaniu jakichkolwiek DIY PC więc to będzie dobre, jeśli ludzie mogą dzielić się rekomendowaną osobę / wylot mogę go kupić i co powinienem zwrócić szczególną uwagę?   Z góry dziękuję! Nadzieję uzyskać stabilną i solidną platformę , która może trwać do mnie kilka lat .
Reply
#2

Niektóre Początkujący przyjazne i renomowanych opcje ( w żadnym kolejności preferencji lub rankingu) : Fortran ( na forach HWZ ; zebrać i dostarczyć do domu ) Nigel ( w SLS ; montaż w sklepie) jeden król smok ( w SLS ; montaż w sklepie) t258jgn ( na forach HWZ ; sprzedajemy tylko części, bez montażu ) tamjinhang ( na forum VR -Zone , sprzedaż części a także montaż dostawy nie wiem ). Są też inne sklepy w SLS , które również oferują konkurencyjne ceny i usługi. Warto protekcjonalnie , ale trzeba przejść badania , aby dowiedzieć się co jest zacieniony i który jest OK. Jeśli rzeczy są zbyt tanie, może jest jakiś haczyk gdzieś.
Reply
#3

Kto jest smok ? YL w proc ah ? lol...
Reply
#4

ykgoh napisał: Niektóre Początkujący przyjazne i renomowanych opcje ( w żadnym kolejności preferencji lub rankingu) : Fortran ( na forach HWZ ; zebrać i dostarczyć do domu ) Nigel ( w SLS ; montaż w sklepie) jeden smok ( w SLS ; montaż w sklepie) t258jgn ( na forach HWZ ; sprzedajemy tylko części, bez montażu ) tamjinhang ( na forum VR -Zone , sprzedaż części a także montaż dostawy nie wiem ). Są też inne sklepy w SLS , które również oferują konkurencyjne ceny i usługi. Warto protekcjonalnie , ale trzeba przejść badania , aby dowiedzieć się co jest zacieniony i który jest OK. Jeśli rzeczy są zbyt tanie, może jest jakiś haczyk gdzieś. Dzięki za wyczerpującą listę ! Wtedy mógłbym szukać Fortran . Jak się w zakresie sprzętu ? Wszystko można osobiście polecam w odniesieniu do mojego użytkowania i budżetu ?
Reply
#5

SGxiaosin napisał: Dzięki za wyczerpującą listę ! Wtedy mógłbym szukać Fortran , po wysłuchaniu tak wiele przypadków oszustwa w SLS boję się już tego miejsca. hahaha Jak się w zakresie sprzętu ? Wszystko można osobiście polecam w odniesieniu do mojego użytkowania i budżetu ? jeśli u poprosić fortan , może on dawać u kompilacji polecam, po prostu powiedz mu ur budżetu i wykorzystania na PC lub wymogu i on da ua chwilę później , aż skończy badania , czy może dać u podobnej budowie jak to, co zrobił inni też.
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: jeśli u poprosić fortan , może on dawać u kompilacji polecam, po prostu powiedz mu ur budżetu i wykorzystania na PC lub wymogu i on da ua chwilę później , aż skończy badania , czy może dać u podobnej budowie jak to, co zrobił inni też. Dziękuję Ci! Wygląda na to, że jest najlepszym tu już co
Reply
#7

W tej cenie myślę, że można budować coś wokół tego jednego AMD FX- 6200 3.8GHz 6 -Core Processor Cooler Master Hyper 212 EVO 82,9 CFM ASRock 970M PRO3 Micro ATX AM3 + / AM3 płyty Avexir Rdzeń Series 8GB ( 1 x 8 GB ) pamięci DDR3-1600 Mushkin ECO3 480GB 2,5 " SSD PowerColor PCS Radeon R9 380 4GB + Apex PC- 375 ATX Midi Tower Case EVGA 500W 80+ Bronze certyfikowany
Reply
#8

Zbieżny ma jakiś starych zapasów na Carousell . Niektóre elementy są dość dobry stosunek ceny do jakości . Można również spojrzeć na niektóre kompilacje sugeruje MoneyFace i innych stałych plakatów dla idei.
Reply
#9

guzki ten wątek .. po prostu poprosił Fortran i powiedział mój budżet jest zbyt niska w oparciu o moje użytkowania ktoś może mi pomóc , gdzie mogę kupić przyzwoity platformę w moim budżecie?
Reply
#10

więc dlaczego nie ją zwiększyć , i zapytać go, czy 1k w stanie to zrobić , czy nie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)