Laptop podłączyć bezpośrednio do routera
#1

Witam, po podłączeniu laptopa do routera za pomocą kabla LAN, n wyłączyć wifi na laptopie e , ja Stil nie może połączyć się z routerem auto . Wszelkie inne zmiany brakuje?
Reply
#2

lanzhu60 napisał: Witam, po podłączeniu laptopa do routera za pomocą kabla LAN, n wyłączyć wifi na laptopie e , ja Stil nie może połączyć się z routerem auto . Wszelkie inne zmiany brakuje? Czy umożliwienie połączenia przewodowego ?
Reply
#3

Ponowne uruchomienie laptopa.
Reply
#4

Przejdź do Menedżera urządzeń i sprawdź, czy port Ethernet jest wyłączony , czy też nie .
Reply
#5

Port Ethernet jest włączona w Menedżerze urządzeń .. coś jeszcze muszę sprawdzić?
Reply
#6

Wypróbuj inny kabel ethernet ? Czy router odpowiedniego portu zapala się dioda ? Wysłane z . stosując GAGT
Reply
#7

lanzhu60 napisał: Witam, po podłączeniu laptopa do routera za pomocą kabla LAN, n wyłączyć wifi na laptopie e , ja Stil nie może połączyć się z routerem auto . Wszelkie inne zmiany brakuje? Najprawdopodobniej jego ustawienie IP na yr laptopa. Jeśli DHCP routera yr jest włączony, yr laptop powinien być ustawiony na " Automatycznie uzyskaj adres IP " z routerem. Sprawdź yr Połączenia sieciowe laptopa
Reply
#8

lanzhu60 napisał: Witam, po podłączeniu laptopa do routera za pomocą kabla LAN, n wyłączyć wifi na laptopie e , ja Stil nie może połączyć się z routerem auto . Wszelkie inne zmiany brakuje? Jest to nowy router, który właśnie kupił ??
Reply
#9

Actuali to nie jest nowy router cos wszystkich e , a ja już połączenie przez bezprzewodową . Podejrzewam, że to e ustawienie IP. Ale hw mogę zmienić lub chk to ustawienie. Doceń e pomoc. thks wszystko
Reply
#10

lanzhu60 napisał: Actuali to nie jest nowy router cos wszystkich e , a ja już połączenie przez bezprzewodową . Podejrzewam, że to e ustawienie IP. Ale hw mogę zmienić lub chk to ustawienie. Doceń e pomoc. thks wszystko Czy u oznacza , że jeśli u używać bezprzewodowych u można podłączyć do strony ustawień routera ? Czy u know yr adres IP routera ? Czy u któregokolwiek z yr zmienił ustawienia routera b4 ? Np są u stosując jako routera lub punktu dostępowego ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)