PC przyzwyczajenie rozruchu
#1

Cześć chłopaki,   Przede wszystkim, specyfikacja mojego komputera jest jak poniżej: Procesor: i5-4570 3.2GHz Pamięć: 2 x 4 GB Dysk twardy: 1TB SSD : 128GB GPU : AMD Radeon Tri -X R9 290X MOBO : H87 Performance Series Fatality Gaming biegów   Czy potrzebny doradztwo / pomoc dotyczącą problemu Jestem stoi teraz.   Więc kiedy próbowałem uruchomić mój pc ostatniej nocy , jest krótki sygnał dźwiękowy , a potem nic się nie dzieje   Próbowałem usunięcie mojego barana , karty graficznej i HD oraz oczyścić je , ale nadal to samo. Zrobiłem rozeznanie w Internecie i mówią, że to może być uszkodzona karta graficzna . Czy ktoś może mi doradzić , czy jest to prawda?   Jeśli jest to spowodowane przez wadliwe karty graficznej , która karta graficzna powinienem dostać (budżet 200- $ 300 $ ).
Reply
#2

Przede wszystkim należy sprawdzić , co oznaczają kody dźwiękowe . to pomoże u zawężenia usterkę. http://www.asrock.com/support/faq.asp?id=2 Następnie, jeśli u są bardzo pewne gpu ur jest smażone , co u oczekiwać od nowego GPU ? hazard? dorywczo surfowanie po Internecie ? film ogląda ?
Reply
#3

tak mają u testowane z wbudowanego GPU ? W każdym razie można uzyskać u Palit / Zotac GTX 299 @ 1060 3GB
Reply
#4

Cześć, Czy mógłby Pan wyjaśnić szczegółowe ilu krótkie lub długie dźwięki istnieją . Jeśli podejrzewasz, że Twoja karta graficzna nie powiodło się, spróbuj użyć na pokładzie i zobaczyć, czy można uruchomić .
Reply
#5

Test na pokładzie GPU w pierwszej kolejności. jeśli to nie działa, nie należy umieszczać w GPU i spróbuj barana 1 Każdy naraz jeśli nadal nie działa najprawdopodobniej płyta główna jest zepsuty .
Reply
#6

TS , co PSU używasz?
Reply
#7

Spróbuj resetu bios Wysyłane z Xiaomi Xiaomi 小虾米 użyciu GAGT
Reply
#8

jtjt00 napisał: TS , co PSU używasz? Tough moc 750W złota
Reply
#9

voltech napisał: Cześć, Czy mógłby Pan wyjaśnić szczegółowe ilu krótkie lub długie dźwięki istnieją . Jeśli podejrzewasz, że Twoja karta graficzna nie powiodło się, spróbuj użyć na pokładzie i zobaczyć, czy można uruchomić . Tylko jeden krótki sygnał , wentylator obraca się około 2 sekund i zatrzymuje się.
Reply
#10

hongkenn napisał: Tylko jeden krótki sygnał , wentylator obraca się około 2 sekund i zatrzymuje się. wydają się wskazywać na problem pamięci RAM. spróbuj użyć tylko 1 barana i zobaczyć, jak to zrobić. to nie jest uszkodzona GPU , jeśli jest to jeden krótki sygnał dźwiękowy . Sprawdź link napisałem wcześniej ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)