Opierając swoją pierwszą platformę
#1

Opierając swoją pierwszą platformę
Reply
#2

W każdym razie za to 10 dolarów u dostać nieco więcej funkcji. Następny monitor może rozważyć uzyskać LG 24 " no to albo podczas jej show. Zwykle może 170 lub tak . W każdym razie , co jest budżet?
Reply
#3

Wygląda dobrze. Można żałować na barana , jeśli u chcą Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: W każdym razie za to 10 dolarów u dostać nieco więcej funkcji. Następny monitor może rozważyć uzyskać LG 24 "no to albo podczas jej show. Zwykle może 170 lub tak. W każdym razie, co jest budżet? Budżet wynosi $ 1500, więc mam zamiar udać się w ten sposób. Płyta główna - ASUS H110m-A M.2 D4 (Kupowanie z CPU z tematów PC $ 397) Procesor - i5 6500 (Zakup z mobo z komputera tematów $ 397) RAM - Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4-2400 CL15 1.2V DIMM (czarny) ($ 113,50 z z 15% zniżki kod lazada) GPU - Palit GTX 1070 8GB Twin Fan / Zotac GTX 1070 wentylator Twin ($ 500 z $ 100 Qoo10 kuponie) PSU - Superflower Leadex Srebrny 90+ Full Modular 550W ($ 101.15 z 15% zniżki kod lazada) SSD - Samsung SSD 850 EVO Wewnętrzny dysk twardy 250GB ($ 119 z 15% zniżki kod lazada) Case - Corsair SPEC-02 (80 $ z $ 15 kodeksu lazada) Monitor - Dell S2316H ($ 168 z 15% zniżki kod lazada) Klawiatura - Logitech K100 PS / 2 ($ 14) Mysz - niektóre myszy freebie ASUS USB (za darmo) Całkowity koszt: $ 1.493
Reply
#5

Wygląda OK, ale jest 250GB pamięci wystarczy? Należy również pamiętać, że mobo obsługuje tylko do 2133mhz . Więc RAM można wykorzystywać tylko do tej tam. Uzyskanie wartości barana będą tańsze o 10 $ za oba. Ponadto, jeśli u potrzeba Wi-Fi u trzeba kupić osobny zasilacz . Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#6

MianBaoFren napisał: Wygląda OK, ale jest 250GB pamięci wystarczy? Należy również pamiętać, że mobo obsługuje tylko do 2133mhz . Więc RAM można wykorzystywać tylko do tej tam. Uzyskanie wartości barana będą tańsze o 10 $ za oba. Ponadto, jeśli u potrzeba Wi-Fi u trzeba kupić osobny zasilacz . Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT 250GB powinny być wystarczające , ponieważ nie gram zbyt wiele gier. Obecnie na moim laptopie Użyłem tylko 78gb pamięci w tym systemie operacyjnym. Tak wiem, że wartość RAM jest tańszy , ale wygląda trochę brzydki. Ponieważ ten jeden jeszcze zmieści mój budżet pomyślałem, czemu nie lor . Jeśli chodzi o wifi , mam zamiar używać kabla Ethernet do połączenia tego komputera do punktu danych w moim domu. Dzięki za sugestie
Reply
#7

tak dalece jak to jest, wydaje się całkiem solidnej budowie . Może brakować systemu operacyjnego , można mieć osobne plany dla tego produktu. Można rozważyć kilka wentylatorów (jeśli wymiarowanie sprawy na to pozwala) . Jest to niezwykle przydatne dla cyrkulacji powietrza i wyjść z przypadku , bo twin fan 1070 może nie być skuteczna , że w regulacji ciepła.
Reply
#8

decamarks napisał: Budżet wynosi $ 1500, więc mam zamiar udać się w ten sposób. Płyta główna - ASUS H110m-A M.2 D4 (Kupowanie z CPU z tematów PC $ 397) Procesor - i5 6500 (Zakup z mobo z komputera tematów $ 397) RAM - Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4-2400 CL15 1.2V DIMM (czarny) ($ 113,50 z z 15% zniżki kod lazada) GPU - Palit GTX 1070 8GB Twin Fan / Zotac GTX 1070 wentylator Twin ($ 500 z $ 100 Qoo10 kuponie) PSU - Superflower Leadex Srebrny 90+ Full Modular 550W ($ 101.15 z 15% zniżki kod lazada) SSD - Samsung SSD 850 EVO Wewnętrzny dysk twardy 250GB ($ 119 z 15% zniżki kod lazada) Case - Corsair SPEC-02 (80 $ z $ 15 kodeksu lazada) Monitor - Dell S2316H ($ 168 z 15% zniżki kod lazada) Klawiatura - Logitech K100 PS / 2 ($ 14) Mysz - niektóre myszy freebie ASUS USB (za darmo) Całkowity koszt: $ 1.493 Nie drobne cos widzę tylu 15% zniżki tam. Jeśli odnosimy się do banku promo, przeszkadza ci, że 15% zniżki kod jest tylko dla nowych klientów użytku po raz pierwszy, 2. raz począwszy można korzystać jedynie istniejące kody rabatowe klienta (zwykle 10%). I jest max cap na 20 $.
Reply
#9

xiaozozo napisał: tak dalece jak to jest, wydaje się całkiem solidnej budowie . Może brakować systemu operacyjnego , można mieć osobne plany dla tego produktu. Można rozważyć kilka wentylatorów (jeśli wymiarowanie sprawy na to pozwala) . Jest to niezwykle przydatne dla cyrkulacji powietrza i wyjść z przypadku , bo twin fan 1070 może nie być skuteczna , że w regulacji ciepła. Więc sprawa corsair Spec- 02 posiada 2 wentylatory, to będzie wystarczające? Corsair sami twierdzili nawet na swojej stronie internetowej , że wentylator wlotowy jest " zorientowany zwrócić chłodnego powietrza bezpośrednio po drugiej karty graficznej " . Nie wiesz, jak bardzo prawdziwe jest to jednak , gdyż jest to mój pierwszy budować, ale dzięki za radę i tak, postaram się zobaczyć, czy mogę zmieścić jeszcze jeden przypadek , gdy wentylator w moim zezwoleń budżetowych.
Reply
#10

MoneyFace = p napisał: Nie drobne cos widzę tylu 15 % zniżki tam. Jeśli odnosimy się do banku promo , przeszkadza ci, że 15 % zniżki kod jest tylko dla nowych klientów użytku po raz pierwszy , 2. raz począwszy można korzystać jedynie istniejące kody rabatowe klienta (zwykle 10 %). I jest max cap na 20 $ . Cóż, mój przyjaciel powiedział mi, że można po prostu ponowne wykorzystanie kodów poprzez utworzenie innego konta , jest to nadal wykonalne obecnie lub będą lazada to wykryć ? Również wiem , że kody mają $ 20 czapkę i wiem z 2 oddzielnych 15 % kodów rabatowych. Z kodem banku pan wspomniał w swoim poście , to byłoby 3 oddzielne 15 % kody rabatowe ograniczona do 20 $ , więc nie będzie musiał ponownie użyć tych kodów na raz, jak prawdopodobnie będzie lazada wykrywa mi za ponowne wykorzystanie kodów ? Edit : Jak lazada wykryć, czy ja jestem nowym lub istniejącym klientem? Czy to konto założone czy też lazada faktycznie śledzić , ile razy został użyty moja karta kredytowa ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)