Każdy komputer pro tam, aby mi pomóc z moim modemem 2Wire ??
#1

Każdy komputer pro tam, aby mi pomóc z moim modemem 2Wire ??
Reply
#2

Najprawdopodobniej problemem jest modem , ale po co kupować samemu. Zadzwoń i powiedz im singnet ur problem i zażądać nowego modemu 2Wire .
Reply
#3

Cześć, Wcześniej mam ten problem. Dla mnie wina leży w zasilaczu . Musisz skontaktować się z Singnet ile to zmienić. Nie chcesz się z routerem prawda?
Reply
#4

Pewnie nie chcą się przywiązane z inną umową ?
Reply
#5

no LED do internetu? spróbować nazywając singnet biuro pomocy technicznej.
Reply
#6

skrzypek napisał: Cześć, Wcześniej mam ten problem. Dla mnie wina leży w zasilaczu . Musisz skontaktować się z Singnet ile to zmienić. Nie chcesz się z routerem prawda? Zasilacz? Jak zasilacz może wpływać jak działa modem / router ? Nie widzę związku między nimi (być może dlatego, że jestem hehe noobem ba ) Zawsze się nimi po użyciu jak będę przełączyć je tylko kiedy muszę go używać
Reply
#7

spai_duhz napisał: dlaczego chcesz kupić inny dla ? jeśli jesteś na umowie, sprzęt jest na gwarancji. jeśli prędkość dotykowy działa poprawnie , to byłoby świetnie jako tymczasowego zastępstwa . Mam ten 2Wire modemu Abt 3 lata temu, kiedy założyć planu szerokopasmowego o singnet ..... Po mój 2-letni kontrakt jest gotowy , zdecydowałem się odnowić i dalej z moim dotychczasowym planie BB ale ku mojemu zaskoczeniu, singnet zrobił nie dawaj mi żadnego nowego modemu choć zmodernizowane mojego planu do planu 10Mbps BB .......... Może to mieć miejsce w przypadku której moja 2Wire został przepracowany się do tych 3 lat? Modem SpeedTouch to działa dobrze , ale szkoda, że nie ma możliwości łączności bezprzewodowej w porównaniu do modemu 2Wire ponieważ czasami muszę korzystać z bezprzewodowego dostępu do sieci za pomocą laptopa .... Teraz mogę korzystać tylko mój pulpit dla wszystkich moja praca i sprawdzanie e-maili , FB itp ..... haiz .........
Reply
#8

Należy zadzwonić Singnet na darmowy modem od Singnet nie wystawi nowy modem po ponownym umowy. Ostatni raz, kiedy ponownie kontrakt Singnet wydał mi nowy modem.
Reply
#9

Dam im połączenia TMR rano , aby zobaczyć , co mogą zrobić dla mnie .... Ja osobiście uważam, że singnet BB naprawdę nie można zrobić to , być może powinienem rozważyć ABT odnawiające mój kontrakt BB z nimi, kiedy moje dwa lata jest gotowy ...........
Reply
#10

slyison napisał: Dam im połączenia TMR rano , aby zobaczyć , co mogą zrobić dla mnie .... Ja osobiście uważam, że singnet BB naprawdę nie można zrobić to , być może powinienem rozważyć ABT odnawiające mój kontrakt BB z nimi, kiedy moje dwa lata jest gotowy ........... Yeh , dać im rozmowę, u dostanie zastępstwo , zdarzyło mi kiedy recontract , powiedzieli , czy muszę nowy modem , jeśli mogę zrezygnować z modemu , będą one zastąpić nowy modem , czy w przyszłości nie mam z tym problemu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)