Problem połączenia z kamerami IP poprzez smartphone na 4G
#1

Cześć wszystkim,   Problem tutaj, które mam nadzieję, że eksperci tutaj może pomóc.   Niedawno przeniesieni do włókna Starhub i włączony router do nowej danej przez nich.   Kiedyś , aby móc połączyć się z kamerą przez mój smartphone na sieci 4G , ale z nowym routerem , nie mogę " . Najdziwniejsze jest to, że nadal jestem w stanie połączyć się z kamerą od mojego miejsca pracy laptopa. Po prostu nie mogę połączyć się przez sieć komórkową. Jeśli podłączyć smartfon do mojego domu WIFI , jestem w stanie połączyć się z kamerami.   Czy ktoś tu wie, co mi brakuje ? Będzie się wydawać , że to ze względu na pewne ustawienia w moim nowym routerem?   Dzięki!
Reply
#2

Czy porty spedycja poprawnie skonfigurowany ?
Reply
#3

StarHub problemem .. port 80 zablokowana. używać 8080 na yr IP CAM zamiast
Reply
#4

azrin619 napisał: StarHub problemem .. port 80 zablokowana. używać 8080 na yr IP CAM zamiast Hi azrin619 , I początkowo ustawić wszystkie moje kamer IP prywatnym porcie 80 , a następnie za pomocą ustawień serwera wirtualnego routera DLINK do różnych portów publicznych. Dla np : Cam Private Port Port publiczny 1 80 3xxxx1 2 80 3xxxx2 3 80 3xxxx3 Więc prosicie , że mogę zmienić całe moje cam prywatną portu od 80 do 8080 ? Wystarczy , że próbował , ale to nie działa ...
Reply
#5

Próbowaliśmy prosząc MP ?
Reply
#6

Gribber napisał: Próbowaliśmy prosząc MP ? Zawsze myślał mój pochopny wybór nick wróci i ugryzie mnie w przyszłości. I nie, myślę, że moja MP powinien być śmieci w kwestiach sieciowych . Jest dużo lepiej biorąc pieniądze od mnie wynalazczych i wonderous sposobów.
Reply
#7

PAP napisał: Zawsze myślał mój pochopny wybór nick wróci i ugryzie mnie w przyszłości. I nie, myślę, że moja MP powinien być śmieci w kwestiach sieciowych . Jest dużo lepiej biorąc pieniądze od mnie wynalazczych i wonderous sposobów. Wow , pełne zwycięstwo.
Reply
#8

1 ) dostęp do sieci lokalnej (przykład foscam ) jest Port 88,89,90,91,92 itp portu zewnętrznego również samo ... ale jeśli nadal blokować SH ... Czy Port przodu Port 8081/82/83/84/85 przejść do cam 1/2/3/4/5
Reply
#9

azrin619 napisał: 1) dostęp do sieci lokalnej (przykład foscam) jest Port 88,89,90,91,92 itp portu zewnętrznego również samo ... ale jeśli nadal blokować SH ... Czy Port przodu Port 8081/82/83/84/85 przejść do cam 1/2/3/4/5 Ok próbuje śledzić, co mówisz tutaj. Nie jestem ekspertem w sieci więc pokrywa się z moją głupotę .. 1) dostęp do sieci lokalnej (przykład foscam) jest Port 88,89,90,91,92 itp portu zewnętrznego również samo ... > To znaczy, że mogę ustawić mój aparat porty prywatnymi HTTP do 88,89,90,91,92 etc, a następnie przesyła je do portów publicznych z tymi samymi numerami? To znaczy, na przykład, Cam1 portu prywatnej 88 do przodu do portu publicznego 88 itp? Właśnie zrobiłem i moje DLINK kamery tylko pozwalają mi korzystać zarówno porty 80 lub 1025 i powyżej. W każdym razie próbowałem kilka przypadkowych samych numerów portów dla prywatnych i publicznych - problem nadal istnieje. ale jeśli nadal blokować SH ... Czy Port przodu Port 8081/82/83/84/85 przejść do cam 1/2/3/4/5 > Więc mogę nadal trzymać się za pomocą prywatnego portu 80 dla wszystkich moich kamer? I nie tylko, że i przekazała jedną z nich do 8081, wciąż nie może się połączyć Nie może być, że jestem jedyną osobą z tego rodzaju prawo konfiguracji? Albo to, albo ja czegoś brakuje cholernie oczywiste ...
Reply
#10

PAP napisał: Hi azrin619 , I początkowo ustawić wszystkie moje kamer IP prywatnym porcie 80 , a następnie za pomocą ustawień serwera wirtualnego routera DLINK do różnych portów publicznych. Dla np : Cam Private Port Port publiczny 1 80 3xxxx1 2 80 3xxxx2 3 80 3xxxx3 Więc prosicie , że mogę zmienić całe moje cam prywatną portu od 80 do 8080 ? Wystarczy , że próbował , ale to nie działa ... można spróbować przywiązywane swój telefon komórkowy do komputera przenośnego pracy i spróbować jeszcze raz?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)