Dostęp do routera do domu z zewnątrz - jest to możliwe
#1

Jestem nowicjuszem w sieci i właśnie dostał Synology NAS w zeszłym miesiącu , i jestem odkrywania w jaki sposób mogę korzystać z moich urządzeń. Jestem poszukujących opinie na temat tego, czy są one możliwe. Jestem na Myrepublic .   Czy jest możliwe   1. Dostęp mój konfiguracji routera spoza mojej domowej sieci LAN ? (Czyli przez internet z zewnątrz) - muszę statycznego IP tego czy mogę zrobić to z regularnym planem ?   2. Jestem zainteresowany wykorzystaniem niektórych android aplikacje typu klient Asus Download Manager kontrolować pobieranie plików umieszczonych na pamięci USB podłączonych do routera , ale wydaje się, że aplikacje podłączyć tylko 192.168.1.1 , który moim zdaniem będzie działać tylko wtedy, gdy mój telefon jest podłączony do mojego domowego routera . Nie sądzę, że to będzie działać , gdy próbuję uzyskać dostęp mój domowy router zdalnie , na przykład z mojej pracy.   3. Mogę map moją pamięć NAS do folderu w Eksploratorze Windows - bez statycznego IP? Chcę po prostu zobaczyć go jako dodatkowy dysk w Eksploratorze Windows .
Reply
#2

1. Tak, niektóre Router pozwala włączyć tą opcje. Nie ma potrzeby statyczne IP może również . 2. Nie stosując produkt , więc nie mam pojęcia. 3. To znaczy, że mapowanie dysku na zewnątrz lub gdy jesteś w domu? Myślę, że najlepiej jest statyczny IP innego powinno być możliwe do mapowania za pomocą hosta .
Reply
#3

Kiełbasa napisał: Jestem nowicjuszem w sieci i właśnie dostał Synology NAS w zeszłym miesiącu , i jestem odkrywania w jaki sposób mogę korzystać z moich urządzeń. Jestem poszukujących opinie na temat tego, czy są one możliwe. Jestem na Myrepublic . Czy jest możliwe 1. Dostęp mój konfiguracji routera spoza mojej domowej sieci LAN ? (Czyli przez internet z zewnątrz) - muszę statycznego IP tego czy mogę zrobić to z regularnym planem ? 2. Jestem zainteresowany wykorzystaniem niektórych android aplikacje typu klient Asus Download Manager kontrolować pobieranie plików umieszczonych na pamięci USB podłączonych do routera , ale wydaje się, że aplikacje podłączyć tylko 192.168.1.1 , który moim zdaniem będzie działać tylko wtedy, gdy mój telefon jest podłączony do mojego domowego routera . Nie sądzę, że to będzie działać , gdy próbuję uzyskać dostęp mój domowy router zdalnie , na przykład z mojej pracy. 3. Mogę map moją pamięć NAS do folderu w Eksploratorze Windows - bez statycznego IP? Chcę po prostu zobaczyć go jako dodatkowy dysk w Eksploratorze Windows . może nie tak jesteś na myrepublic , używasz wirtualnego ip
Reply
#4

Nie wiem , czy pan może, StarHub z dlink router może .
Reply
#5

Ayio .. .. nie trzeba statyczny LAH IP .. Włącz opcję zarządzania routera od strony WAN . Jest to pole wyboru w jakiś router. Następnie przejdź się konto DDNS. Przykładem Dyndns IFOR . Skonfiguruj na routerze opcja DDNS z nowego konta. Ale nadal nie radzę .. ktoś może po prostu przykręcić z ustawieniami routera .. Dlaczego trzeba zarządzać routerem z sieci WAN tak? Jeśli trudno przejść , po prostu zrobić VPN lub Teamviewer czy coś.
Reply
#6

Widziałem tylko , dlaczego chcesz to .. Myślę, że to, czego potrzebujesz to tylko DDNS .
Reply
#7

skoro jesteś na MyRepublic , musisz statyczny IP to zrobić ... wtedy można po prostu włączyć serwer VPN na routerze ( Asus jedna prawda?) i wpisać preferowaną nazwę użytkownika i hasło Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz następnie ustawić go tak, że transmitowane w obie strony Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Następnie dodać nową sieć VPN w Centrum sieci i udostępniania Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz i wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło , jak w pierwszym img ... nie trzeba używać DDNS od statycznego IP nie ulegnie zmianie ; ale może chcesz ustawić go w każdym razie , ponieważ daje łatwiejszy do zapamiętania adres (np . my-home-vpn.no-ip.info ) mogą korzystać www.noip.com ponieważ jest za darmo ... Po podłączeniu do sieci VPN , można uzyskać dostęp do routera przez to standardowy adres IP (np . 192.168.1.1) , zakładając, że jesteś podłączony do sieci , która nie ma konfliktu adresów IP ...
Reply
#8

Dziękuję Ci Postaram wszystkie te propozycje
Reply
#9

arcanehacker napisał: Ayio .. .. nie trzeba statyczny LAH IP .. Włącz opcję zarządzania routera od strony WAN . Jest to pole wyboru w jakiś router. Następnie przejdź się konto DDNS. Przykładem Dyndns IFOR . Skonfiguruj na routerze opcja DDNS z nowego konta. Ale nadal nie radzę .. ktoś może po prostu przykręcić z ustawieniami routera .. Dlaczego trzeba zarządzać routerem z sieci WAN tak? Jeśli trudno przejść , po prostu zrobić VPN lub Teamviewer czy coś. Myślę , że pan adresy potrawy spośród swoich abonentów nie są bezpośrednio adresowalnych od publiczności. Muszą subskrybować niektórych opcji być adresowalne publicznego.
Reply
#10

Jak obudzić urządzenie LAN za pomocą połączenia VPN ? Mam konfiguracji VPN , można podłączyć do dowolnego urządzenia w domu , ale nie wiem jak włączyć moim NAS. Każda pomoc proszę. TIA .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)