Korzystanie cat5e jako kabla telefonicznego
#1

Jak mogę skorzystać z Cat5e , aby kabel telefoniczny Jaki kod koloru   A co do RJ11 , co będzie pinout i drutu w użyciu?
Reply
#2

guzki bumps pomóc pls
Reply
#3

johnny chai napisał: Jak mogę skorzystać z Cat5e , aby kabel telefoniczny Jaki kod koloru A co do RJ11 , co będzie pinout i drutu w użyciu? Cat5e będzie za pomocą niebieskiego i niebieski pasek RJ11 będzie niebieski i pomarańczowy Ale w rzeczywistości każda dwóch kolorów może również , o ile oba zakończenia połączenia z kołkiem korzysta z tego samego 2 kolor.
Reply
#4

bluroblur napisał: Cat5e będzie za pomocą niebieskiego i niebieski pasek RJ11 będzie niebieski i pomarańczowy Ale w rzeczywistości każda dwóch kolorów może również , o ile oba zakończenia połączenia z kołkiem korzysta z tego samego 2 kolor. Może wyjaśni nieco jaśniejsze . Jestem zakładając , że pracujesz na keystone RJ45. Musisz podłączyć taką samą parę kolorów , który jest podłączony do panelu DP lub korony na drugim końcu CAT5e Jednak trzeba połączyć się z niebieskim paskiem i niebieski na trapezu. Jeśli łączysz się z każdym innym kolorem na Keystone, to nie będzie działać , bo z RJ11 , para telefon wykorzystuje środkową 2 pin , a niebieski pasek i niebieski na trapezu jest środkowa 2 pin RJ45 .
Reply
#5

dziękuję za odpowiedź rodzaju jeśli i wan do zaciskania kabla telefonicznego , ale stosując cat5e co Wtyczka modułowa używać Wtyk modułowy 4P2C lub wtyczką modułową 6P2C
Reply
#6

6P2C RJ11 dla
Reply
#7

mafia86 napisał: 6P2C RJ11 dla co to kod koloru , jeśli jest Cat5e
Reply
#8

właściwie dopiero co kabel z RJ11 na obu końcach za pomocą kabla CAT5e to jest?
Reply
#9

mafia86 napisał: właściwie dopiero co kabel z RJ11 na obu końcach za pomocą kabla CAT5e to jest? uczenie yup
Reply
#10

po prostu każda para kolorów. Przykładowo, jeśli używasz niebieską parę (blue - niebieski pasek ), a następnie upewnij się, że oba końce wykorzystuje tę samą parę kolorów . Ponieważ używasz tylko 1 para , to nie ma znaczenia jakiego koloru użyć . wystarczy użyć tego samego koloru dla obu końcach . Oczywiście, jeśli umieścić niebieski na lewo i paskiem - niebieskim po prawej stronie na jednym końcu , nie kurcze przeciwnego na drugim końcu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)