Linksys WUSB54G i problemem Dlink DIR- 655
#1

i starali każdy noob sposobem na uzyskanie wiąże się z DLINK 655 i mojego istniejącego v4 WUSB54G (3 sztuk) i nadal występują problemy ..   Właśnie dostałem DLINK 655 zastąpić mój stary router Linksys 54G ..   2 komputery podłączone poprzez LAN / HomePlug - Żadnych problemów.   2 komputery korzystające z systemu Windows XP Home - nie można się połączyć. Pierwszy raz miałem problem auth ale odszedł po tym niezaznaczone pole wyboru auth. Wtedy w końcu status mojej domowej sieci stwierdza, "Automatic", ale to nie robi auto podłączyć! Starał się podwójnym kliknięciem połączyć, ale nie można połączyć w ogóle. Próbowano usunąć sieć z mojej listy preferowanych, powtarzane te same kroki .. ciągle to samo ..   Próbowałem za pomocą adaptera USB Netgear N600, zainstalowane sterowniki, a następnie wykorzystywane do zarządzania oknami połączenie .. nie można połączyć też ... niezaznaczone pole pozwolić okna zarządzać bezprzewodowych, używany program połączenia Netgear wreszcie może się połączyć.   2 komputery za pomocą Windows 7 32bit ultimate - Również nie można połączyć ..     Router DIR 655 Ustawienia (HW: B1, firmware 2.00) -Set routera login hasło administratora -Set WEP z hasłem 10 cyfr -disabled QOS (Włączenie go też nie można połączyć) - sieci Mix G i N -Auto Skanowanie kanałów -kanałowy Szerokości 20Hz -port Przekazywanie przez potok   ktoś może mi przypomnienie co jest nie tak? bardzo sfrustrowany i googlowania robi naprawdę pomóc ..   dzięki!
Reply
#2

poszedł zrobić reset. Nawet przy wszystkich ustawieniach domyślnych (brak WEP, WPA itp) nie jest w stanie połączyć się z WUSB54G .. To jest zawsze zatrzymany na pozyskiwanie adresu sieciowego .. Każda pomoc będzie mile widziana
Reply
#3

petrarchan napisał: poszedł zrobić reset. Nawet przy wszystkich ustawieniach domyślnych (brak WEP, WPA itp) nie jest w stanie połączyć się z WUSB54G .. To jest zawsze zatrzymany na pozyskiwanie adresu sieciowego .. Każda pomoc będzie mile widziana Dlaczego używasz WEP Wireless N ? Standardy 802.11n wep wyraźnie, że nie ma być użyte.
Reply
#4

Qubicfactor napisał: Dlaczego używasz WEP Wireless N ? Standardy 802.11n wep wyraźnie, że nie ma być użyte. Próbowałem przy domyślnych ustawieniach routera (brak WEP, WPA lub WPA) - nie może się połączyć . Próbowaliśmy WEP i WPA i WPA2 - również nie może się połączyć . tylko można podłączyć za pomocą dołączonego programu NETGEAR połączenia. System Windows nie może nawiązać połączenia , jeśli jego zestaw do zarządzania połączeniami bezprzewodowymi. Próbowałem na różnych komputerach z systemem XP Home i Win 7 32bit ..
Reply
#5

ktoś ma ustawienia pracy dla DIR655 kto jest za pomocą bezprzewodowej karty Linksys WUSB54G na 16mbps Maxonline ? mogli podzielić się ze mną ustawienia ? może być ustawienia routera .. Na marginesie , podłączony do Internetu za pomocą N600 z dostarczonego prog . torrent bardzo powolny. Już portu przekazywane i niepełnosprawnych QOS ... jakiejkolwiek pomocy na ten temat ustawień torrect też? Siła sygnału jest na 3 bary dla wszystkich badanych szt ( wszystkie w tym samym obszarze)
Reply
#6

ktoś ma ustawienia pracy dla DIR655 kto jest za pomocą bezprzewodowej karty Linksys WUSB54G na 16mbps Maxonline ? mogli podzielić się ze mną ustawienia ? może być ustawienia routera ..
Reply
#7

1 win7 32bit pc końcu został podłączony ... ale wtedy często odłączyć i podłączyć z powrotem (choć zajęło to trochę czasu ) . co może być teraz problem? siły sygnału jeszcze 3 bary .. Kierowca najbardziej aktualne
Reply
#8

petrarchan napisał: 1 win7 32bit pc końcu został podłączony ... ale wtedy często odłączyć i podłączyć z powrotem (choć zajęło to trochę czasu ) . co może być teraz problem? siły sygnału jeszcze 3 bary .. Kierowca najbardziej aktualne Myślę, że problem leży w routerze dir być może zadzwonić linksys sprawdzić ? niech wiedzą na przewodowy żadnego problemu.
Reply
#9

Got dostępne dla danego modelu wszelkie uaktualnienia oprogramowania sprzętowego ? Spróbuj miga firmware do najnowszej .....
Reply
#10

dostał dwa160 do rozwiązywania problemów . też mam prob . nazywa DLINK .. po 1 godz poradnictwa również sam . zalogowany przypadek .. Wyśle do centrum serwisowego
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)