Otwarta kwestia portu netto - porady Need
#1

Moja StarHub subskrypcji szerokopasmowych włókno ma końca i muszę zapisać się na włókna M1 boardband podczas Comex pokazują jednak M1 rozmowy i anulować otwarte spotkanie netto a mimo to nie otrzymuje żadnego datę mianowania z rejestrować się aż do tej pory, należy wezwać serwis M1 i obiecują dać mi odpowiedź wczoraj, ale jeszcze nigdy nie odpowiedział mi się ustalić datę mianowania.   1) M1 wspomnieć, że otwarta netto w stanie konfiguracji z powodu ograniczenia mocy włókna 2nd portu ??? Każdy zdarzy się, że ten problem i jak otwarta netto lub M1 go rozwiązać?   2) Wspomniałem M1 klientowi, że mogę anulować Starhub od końca kontraktu, ale oni powiedzieli oni osiedlić na ich końcu i wyśle mi formę wypowiedzenia, ale jeszcze nie otrzymał go? Co mogę zrobić?   3) Wystarczy skontaktować się z mojego sąsiedztwa M1 sklepie, że mogę anulować Starhub i pozostawić otwarte netto użyć portu 1, ale wspomniała, że nawet mogę zrezygnować z Starhub nadal muszę czekać na 1 rok do aktywacji ?? Hmmm ?? i powiedziałem jej, że nie będę czekać i będę ją anulować. Ona pyta mnie zadzwonić 1627 ... Czy ona jest prawdą?   4) Każdy ma powyższą kwestię i jak długo oczekiwaną czekać?   5) Ponieważ mam założyć, mogę anulować i będzie tam koszty ??   Z góry dziękuję.
Reply
#2

Release port , gdzie dostał się 1yr jeden. Gdy u uiszczenia opłaty odłączenia $ 32.10 do Starhub , należy natychmiast zwolnić port . Btw y portu 2 nie można używać ? Pierwsze m1 zapytać nettrust wysłać technika naprawić ur portu 2. Jeśli nie sprowadzają się do ur miejscu , jak wiedzą, nie można użyć ? Najprawdopodobniej bs m1 u cos OpenNet APPT jest zajęte .
Reply
#3

Sprawdź ten wątek: Czy instalacja ONT opóźnione z powodu " OpenNet niewystarczających zdolnościach " problem ?
Reply
#4

mrsun18 napisał: Sprawdź ten wątek: Czy instalacja ONT opóźnione z powodu " OpenNet niewystarczających zdolnościach " problem ? Dzięki za link ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)