M1 1Gbps ONT -> Dlink 868L ( podstawowy) -> Dlink 865L ( Most ) =
#1

Drodzy guru ,   jako podmiot powyżej, chciałbym zasięgnąć swój rodzaju radą i doświadczeniem w pokonywaniu 865L do 868L .   Obecnie 865L Wireless Router jest w moim pokoju , a chcieliby , aby połączyć się z 868L w salonie.   Nie jestem w stanie uzyskać dostęp do " 192.168.0.50 " po kliknięciu " Bridge Mode " w 865L .   Czy ktoś może pomóc i doradzić , aby można było korzystać z 865L łączący kabel LAN do mojego laptopa w moim pokoju.   Dziękuję Ci.
Reply
#2

Jaka jest nazwa pliku z instrukcją użytkownika, które naśladują ( istnieją różne wersje ) ? Czy można ustawić komputer , aby statycznym IP (na przykład 192.168.0.51 ) w tej samej podsieci jako pomost po ustawieniu go w tryb bridge ? Który etap instrukcjami jesteś zatrzymany na ?
Reply
#3

bardzo rodzajowe jeden . do u stało znam żadnej strony internetowej, która może uczyć się krok po kroku? Dzięki
Reply
#4

shakeyourhead napisał: bardzo rodzajowe jeden . do u stało znam żadnej strony internetowej, która może uczyć się krok po kroku? Dzięki Nie karmienia łyżka yo .. chcielibyśmy pomóc, ale ja też nie mogę znaleźć szczegółowe krok po kroku do dokładnego modelu ..
Reply
#5

shakeyourhead napisał: Drodzy guru , jako podmiot powyżej, chciałbym zasięgnąć swój rodzaju radą i doświadczeniem w pokonywaniu 865L do 868L . Obecnie 865L Wireless Router jest w moim pokoju , a chcieliby , aby połączyć się z 868L w salonie. Nie jestem w stanie uzyskać dostęp do " 192.168.0.50 " po kliknięciu " Bridge Mode " w 865L . Czy ktoś może pomóc i doradzić , aby można było korzystać z 865L łączący kabel LAN do mojego laptopa w moim pokoju. Dziękuję Ci. Korzystanie bramę domyślną DIR868L ? Jeśli tak , należy podłączyć za pomocą kabla LAN DIR865L i zmienić właściwości IPV4 adapter LAN do tej samej podsieci ( 192.168 . 0.xx ) z DIR865L do niego dostęp. Odłączyć połączenia bezprzewodowego , jeśli podłączony przed zmianą powyżej.
Reply
#6

shakeyourhead napisał: bardzo rodzajowe jeden . do u stało znam żadnej strony internetowej, która może uczyć się krok po kroku? Dzięki Oto jedna wersja instrukcji : http://www.dlink.com/-/media/Consume..._Manual_EN.pdf W tej wersji , instrukcje mostowe są na str 58-61 .
Reply
#7

shakeyourhead napisał: Drodzy guru , jako podmiot powyżej, chciałbym zasięgnąć swój rodzaju radą i doświadczeniem w pokonywaniu 865L do 868L . Obecnie 865L Wireless Router jest w moim pokoju , a chcieliby , aby połączyć się z 868L w salonie. Nie jestem w stanie uzyskać dostęp do " 192.168.0.50 " po kliknięciu " Bridge Mode " w 865L . Czy ktoś może pomóc i doradzić , aby można było korzystać z 865L łączący kabel LAN do mojego laptopa w moim pokoju. Dziękuję Ci. Obecnie mam w 868l . Wcześniej , gdy miałem również 865l , nie miałem problemu z połączeniem go do 868l jako pomost mediów. Po pierwsze, u trzeba wybrać tryb Most na yr 865l które u zrobiono . Po tym, jedyną rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę na to , aby upewnić się, że komputer / laptop , który jest dołączony do 865l jest w tej samej podsieci co 865l (czyli powinien mieć adres IP 192.168.0.x ) .
Reply
#8

shakeyourhead napisał: Drodzy guru , jako podmiot powyżej, chciałbym zasięgnąć swój rodzaju radą i doświadczeniem w pokonywaniu 865L do 868L . Obecnie 865L Wireless Router jest w moim pokoju , a chcieliby , aby połączyć się z 868L w salonie. Nie jestem w stanie uzyskać dostęp do " 192.168.0.50 " po kliknięciu " Bridge Mode " w 865L . Czy ktoś może pomóc i doradzić , aby można było korzystać z 865L łączący kabel LAN do mojego laptopa w moim pokoju. Dziękuję Ci. Zadzwoń D -Link ? Osiedlenie się już ?
Reply
#9

Ponieważ wszystkie plusy Bros są poprawne tylko upewnić się, że poniższe kroki w celu uzyskania dostępu do - gui internetowy 865L (mostek ) : 1 ) Ustaw statyka IP na komputerze jako ( 192.168.0.x / 24 ) Upewnij się, że X nie jest " 50 ", ponieważ jest należą do 865L (mostek ). 2 ) Podłączyć LAN do 865L ( Most ) i skonfigurować ustawienia , takie jak adapter bezprzewodowej. Należy pamiętać, że po ustawieniu na tryb mostu nie jest transmisja bezprzewodowa , tak tylko można uzyskać dostęp za pośrednictwem sieci LAN web GUI . ( Testowane kilka razy i złamać wielu 865L w procesie .....
Reply
#10

wah bardzo Chim . ustawianiu 192.168.0.x i X nie jest 50 ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)