Singtel słabych danych 4G
#1

Singtel gorsze danych 3G , a także słabych danych 4G   w Jurong East MRT     Inne badania @ odbioru Singtel bani   Niektóre inne lokalizacje oczywiście Singtel 4G jest silniejszy , ale w tej chwili nie można dokonać 3G to już.
Reply
#2

Reserved po ......
Reply
#3

Od kiedy został Jurong East objęte 4G?
Reply
#4

Czekaj czekaj .. Zrzut ekranu z iPhone jest w porządku? Musi zapytać TS , co 4G Urządzenie użył nawet przetestować?
Reply
#5

etherealism napisał: Od kiedy został Jurong East objęte 4G? Można sprawdzić 4G - Singtel Jurung wschodniej pokryta jest teraz .
Reply
#6

milo8899 napisał: Można sprawdzić 4G - Singtel Jurung wschodniej pokryta jest teraz . O ów nowy ( = ANW 400ms wydaje lil zbyt wysokie dla LTE .. może to spadła do 3G? Nie sądzę 4G tak szybko gt rywalizacji rytu .
Reply
#7

Myślę, że metodologia badania jest potencjalnie wadliwy ... Możesz powtórzyć test z laptopem w celu potwierdzenia wyników. whaleshark87 ma temperaturę zbyt 4G z testów ; dbać o wyjaśnienie konfiguracji testowania ? Jest powód, dlaczego ludzie nie przetestować przepustowość sieci bezprzewodowej poprzez iDevices .
Reply
#8

Wystarczy dodać na : Czy iPhone 4G 4G ?
Reply
#9

4G spadnie z powrotem do sieci 3G , gdy telefon nie jest obsługiwany. Można przetestować go teraz . Uwierz mi. Singtel w Jurong lokalizacji wschodniej jest całkowicie zawiodły .
Reply
#10

milo8899 napisał: 4G spadnie z powrotem do sieci 3G , gdy telefon nie jest obsługiwany. Można przetestować go teraz . Uwierz mi. Singtel w Jurong lokalizacji wschodniej jest całkowicie zawiodły . Więc dlaczego twierdzą testowanie 4G kiedy są faktycznie testowania 3G ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)