N56U WiFi m1 powolne
#1

Hi im przy wifi na N56U asus z 100Mbps Rzut M1 i im się naprawdę szyjki butelki przyspiesza ze znacznie większą prędkością przesyłania ?   jej z powrotem na domyślne ustawienia ATM z najnowszej aktualizacji oprogramowania sprzętowego.   Czy apperciate jeśli ktoś może mi pomóc dostać rzeczy prawo. Im przy M11x r1 laptopa.
Reply
#2

VideoGameKingdom napisał: Hi im przy wifi na N56U asus z 100Mbps Rzut M1 i im się naprawdę szyjki butelki przyspiesza ze znacznie większą prędkością przesyłania ? jej z powrotem na domyślne ustawienia ATM z najnowszej aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Czy apperciate jeśli ktoś może mi pomóc dostać rzeczy prawo. Im przy M11x r1 laptopa. Obu przypadkach również dziwne. To dlatego, że Wi- Fi jest co najmniej w stanie obsłużyć 54Mbps (standard Wi-Fi G należy sprawdzić, czy laptop obsługuje standardzie "n" , czy też nie ) . Jak o próbie połączenia przewodowego , a czasem jest to spowodowane zakłóceniami przeciążenia kanału / sygnału itp Wi-Fi
Reply
#3

VideoGameKingdom napisał: Hi im przy wifi na N56U asus z 100Mbps Rzut M1 i im się naprawdę szyjki butelki przyspiesza ze znacznie większą prędkością przesyłania ? jej z powrotem na domyślne ustawienia ATM z najnowszej aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Czy apperciate jeśli ktoś może mi pomóc dostać rzeczy prawo. Im przy M11x r1 laptopa. jest karta sieciowa działa na Wireless N ?
Reply
#4

Witam mój laptop typu radia 802.11n . To przyzwyczajenie być dogodny stosując ów przewodowych dlaczego kupiłem N56U do wykorzystania jako router bezprzewodowy . Miałem nadzieję Tam jakiś config , które mógłbym robić. To jest moje wyniki 2.4GHz . Więcej barów ale znacznie najgorsze prędkości
Reply
#5

dlaczego oni porad u, aby spróbować przewodowy jest wyizolować problem jest z routera lub kabla lub ont
Reply
#6

ok o to wyniki mojej przewodowej prędkości. Przewodowy z asus N56U
Reply
#7

VideoGameKingdom napisał: ok o to wyniki mojej przewodowej prędkości. Przewodowy z asus N56U Z tego wyniku , to znaczy, że to nie jest twoja wina ISP / ONT bo zbliżyć się do prędkości subskrybowanego ( 100Mbps ) Zauważyć, że masz standardu "N" , ale daje prędkość Jia łac. Jak daleko jest do laptopa Asus N56U gdy zrobisz testu sieci bezprzewodowej ?
Reply
#8

ussr_1991 napisał: Z tego wyniku , to znaczy, że to nie jest twoja wina ISP / ONT bo zbliżyć się do prędkości subskrybowanego ( 100Mbps ) Zauważyć, że masz standardu "N" , ale daje prędkość Jia łac. Jak daleko jest do laptopa Asus N56U gdy zrobisz testu sieci bezprzewodowej ? To ard 13meters , więc to będzie jak na korytarzu ( otwartej ) , przedpokoju (otwarty ) i moim pokoju (drzwi oraz ściany) . Jest umieszczony na szczycie unenclose szafy . Próbowałem ch parowanie z routerem a laptopem , ale najgorszym następnie auto a może robię coś źle? Próbowałem googling dlaczego mój Upload więc znacznie wyższa niż pobrania , ale bez rezultatów
Reply
#9

VideoGameKingdom napisał: To ard 13meters , więc to będzie jak na korytarzu ( otwartej ) , przedpokoju (otwarty ) i moim pokoju (drzwi oraz ściany) . Jest umieszczony na szczycie unenclose szafy . Próbowałem ch parowanie z routerem a laptopem , ale najgorszym następnie auto a może robię coś źle? Próbowałem googling dlaczego mój Upload więc znacznie wyższa niż pobrania , ale bez rezultatów Ciągle próbuje zmieniających kanałów na obu routerem a laptopem . Szanse są, jest bycie zakłóca innych sieci Wi - Fi. Bluetooth i kuchenka mikrofalowa pogarsza ten problem tylko na 2,4 GHz Wi-Fi.
Reply
#10

Ok ja testowałem kanałów i co prawda know..channel 1 poprawić szybkość dla mnie. Wielkie dzięki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)