TP- LINK TL- WDR4310
#1

Równoczesne Dual Band TL- WR2543ND przeciwieństwie   Specyfikacja (na podstawie Google) SoC : Atheros AR9344 550MHz ( MIPS 74K ) RAM: 2X64MB Flash : 8MB
Reply
#2

Wygląda dobrze. Moje doświadczenia z ostatnich dwóch TPLinks że miałam robią dobre routery , ale nie najlepsze . Wydajność jest złe na długich dystansach . Do bezpośredniego połączenia lub bliskości jest ok . Dla dużej odległości , to lepiej wydać więcej i dostać coś takiego Asusa .
Reply
#3

Porcu napisał: Wygląda dobrze. Moje doświadczenia z ostatnich dwóch TPLinks że miałam robią dobre routery , ale nie najlepsze . Wydajność jest złe na długich dystansach . Do bezpośredniego połączenia lub bliskości jest ok . Dla dużej odległości , to lepiej wydać więcej i dostać coś takiego Asusa . Jeśli załadować najnowsze sterowniki Atheros z OpenWRT można zauważyć, że Atheros Wireless wydajność nie ma sobie równych .
Reply
#4

Wygląda interesująco. Patrząc uaktualnić router TP -Link 1043ND jako po prostu zapisać się na Exstream 200Mbps . Obecnie na ADSL . Asus NT66U wygląda zbyt dobre , jak można się było połączyć ONT . Ale jak wszystkie routery domowego użytku , tylko 4 porty . Cena też trochę strome. Router TP-Link nadzieję, że to może być skonfigurowany tak, aby podłączać zbyt bezpośrednio do ONT . Równoczesne Router przepustowość jest to, czego potrzebuję w paśmie 2.4GHz w moim bloku jest przepełniona, co najmniej 50 sieci WiFi , że mój komputer może wykryć . Używane na około 5-10 zaledwie 2 lat temu
Reply
#5

wszelkich przeglądów i jest już na sprzedaż na lokalnym rynku ?
Reply
#6

Wygląda ciekawe w US $ 90 MSRP do jednoczesnego Dual Band . Mam nadzieję, że zasięg będzie przyzwoity. Wsparcie OpenWrt ?
Reply
#7

wkweksl napisał: Wygląda ciekawe w US $ 90 MSRP do jednoczesnego Dual Band . Mam nadzieję, że zasięg będzie przyzwoity. Wsparcie OpenWrt ? OpenWrt wsparcie HV czekać
Reply
#8

Widziałem go tutaj: TP- LINK TL- WDR4310 2.4GHz / 5GHz 750Mbps Wireless Modem Router
Reply
#9

zbeyuz napisał: Widziałem go tutaj: TP- LINK TL- WDR4310 2.4GHz / 5GHz 750Mbps Wireless Modem Router Mam nadzieję, że tym razem wyjdzie wkrótce w SLS lub Challenger. Poważnie myśli o RT66U choć cena jest wysoka. Może sprzedać moje homeplugs je zdobyć.
Reply
#10

Wersja międzynarodowa powinna być tl- wdr4300 i powinny być w sprzedaży już wkrótce. Większość witryn country TP-Link obecnie aktualizowane w celu odzwierciedlenia firmware v1 tym tp-link.sg .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)