Jak to : Kombajny 2 ISP w sieci domowej 1
#1

Jak to działa?   any1 można wytłumaczyć bardzo laika ?   Zasadniczo mam 2 isp teraz .   powiedzmy 1 m1 , 1 Starhub zarówno włókna.   m1 użyciu - Router n66u StarHub użyciu dir 655 router.   jak połączyć je razem ?
Reply
#2

Zasadniczo, można podłączyć 2 podłączenie do pojedynczego przełącznika lor Musisz ręcznie zdefiniować bramę , aby wysłać paczkę do ISP , który chcesz .
Reply
#3

voiceoflove napisał: Jak to działa? any1 można wytłumaczyć bardzo laika ? Zasadniczo mam 2 isp teraz . powiedzmy 1 m1 , 1 Starhub zarówno włókna. m1 użyciu - Router n66u StarHub użyciu dir 655 router. jak połączyć je razem ? Kroki tot już podane w linku świadczenia . Zacytować: Są to kroki : Skonfiguruj router podrzędny mieć tej samej podsieci co kapitana, ale poza puli DHCP. Np jeśli router Mistrz ma IP, jeśli 192.168.1.1 , a następnie skonfigurować router podrzędny dla " 192.168.1.2 " Wyłącz DHCP na routerze podrzędnym. Zostaw go na w routerze Master. Podłącz kabel Ethernet do podłączenia routerów 2 . Nie ma znaczenia, jakiego portu użyć - nowoczesne routery teraz automatycznie wykrywa kabel i sygnałów , więc nie trzeba przekrój kabla lub specjalnie podłączyć do portu " uplink " . Gotowe! to będzie "scalić " z sieci domowej 2 ISP do 1 . ale można używać tylko jednego na raz. poprzez zmianę bramy ur ur pc do 1 z routerem.
Reply
#4

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz więc konfiguracja jest tak? zarówno pc wil użyciu linia M1 aż m1 dół? przełącznik den do Starhub ?
Reply
#5

oto jeden pomysł. https://www.mushroomnetworks.com/pro...roduct_id=1000
Reply
#6

jtdcjtdc napisał: oto jeden pomysł. https://www.mushroomnetworks.com/pro...roduct_id=1000 lol dodatkowego sprzętu ... Ile to kosztuje zabawki
Reply
#7

Ktoś próbował eksperymentalnego podwójną funkcję WAN routerów ASUS jeszcze? Dual Link Doświadczenie w / RT-N66u lub RT-AC66U - SmallNetBuilder Forum Urywek z Asuswrt-Merlin: https://github.com/RMerl/asuswrt-mer...DME-merlin.txt Zacytować: Dual WAN (doświadczalnie) * *** Niepełnosprawnych w zwykłych buduje - funkcja ta nie jest jeszcze gotowy *** Asuswrt początkowo obsługiwać za pomocą modemu USB 3G / 4G jako awaryjna połączenia internetowego. Podwójny WAN jest kolejnym krokiem, a także rozwijany przez Asusa ale pozostawił niepełnosprawnych Dotychczas w oficjalnych uwolnień (prawdopodobnie dlatego, że to jest nadal w toku). Pierwszy poprawa w stosunku pracy awaryjnej USB jest to, że działa nie tylko z USB, ale z innymi urządzeniami Ethernet, który może być podłączony na jednym z portów LAN, że będzie wybrać jako wtórnego WAN berło. Drugą różnicą jest to, że w dodatku do pracy awaryjnej Tryb Dual WAN obsługuje również tryb równoważenia obciążenia, dzięki czemu udostępnianie połączenia obu naraz. Należy pamiętać, że dual WAN jest wciąż eksperymentalna i UNSUPPORTED Opcja, aż do czasu Asus kończy rozwijająca i testowanie go. Oczekuje się, że pewne rzeczy nie działa prawidłowo.
Reply
#8

kun1he2 napisał: Ktoś próbował eksperymentalnego podwójną funkcję WAN routerów ASUS jeszcze ? Dual Link Doświadczenie w / RT- N66u lub RT- AC66U - SmallNetBuilder Forum Urywek z Asuswrt - Merlin : https://github.com/RMerl/asuswrt-mer...DME-merlin.txt nid kolejny n66u ?
Reply
#9

jtdcjtdc napisał: oto jeden pomysł. https://www.mushroomnetworks.com/pro...roduct_id=1000 Sam pomysł jak ten? Peplink Balance - Przegląd
Reply
#10

jtdcjtdc napisał: oto jeden pomysł. https://www.mushroomnetworks.com/pro...roduct_id=1000 Tylko jedno okno Linux z portów ( najlepiej) 2 NIC zrobi. Dodaj przełącznik L2 , jeśli trzeba podłączonych do wielu fizycznych urządzeń. Moc routingu z jądrem Linuksa z iptables może wykonywać cud .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)