Konfiguracja Asus N66U dla HMA
#1

Cześć,   Potrzebujesz kogoś do pomocy aktualizacji firmware dla routera Asus N66U pracować HideMyAss VPN.   Skłonni zapłacić rozsądną opłatę za wysiłek .   Proszę mi komunikat @ 8 - pięć - 3-3 - pięć -1-3 - pięć.   Dzięki.
Reply
#2

Każdy może pomóc?
Reply
#3

Nadal szukasz kogoś ...
Reply
#4

felonius napisał: Cześć, Potrzebujesz kogoś do pomocy aktualizacji firmware dla routera Asus N66U pracować HideMyAss VPN. Skłonni zapłacić rozsądną opłatę za wysiłek . Proszę mi komunikat @ 8 - pięć - 3-3 - pięć -1-3 - pięć. Dzięki. Jeśli używasz Astrill VPN , można to zrobić samemu . To takie proste. Zrobiłem to na mój N66U .
Reply
#5

Cześć , dzięki za odpowiedź . Ale ja już subskrybowane HMA . U nikogo , kto mógłby to zrobić ?
Reply
#6

felonius napisał: Cześć , dzięki za odpowiedź . Ale ja już subskrybowane HMA . U nikogo , kto mógłby to zrobić ? Niestety, nie mam
Reply
#7

felonius napisał: Każdy może pomóc? Czy spróbować kroki tutaj ? HideMyAss Wiki - Poradniki : Asus Router PPTP i L2TP config
Reply
#8

Nie tak mocno , co .... U , na której ISP ?
Reply
#9

azrin619 napisał: Nie tak mocno , co .... U , na której ISP ? M1 . Ther jest różnica ? U może zrobić to za mnie?
Reply
#10

ngbc napisał: Czy spróbować kroki tutaj ? HideMyAss Wiki - Poradniki : Asus Router PPTP i L2TP config U nie muszą migać z DD- WRT r Tomato FW pierwszy?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)