Polecane build PC dla Overwatch
#1

Cześć,   Trochę o mnie. Ja po prostu zakończyć uni więc w końcu mieć trochę czasu, aby grać w gry. Przed tym, byłem użytkownikiem Mac. Niestety, jak wiadomo są do dupy do gier. Musiałem nauczyć się na własnej skórze, kiedy kupiłem Overwatch i próbował grać go tylko dostać około 20 FPS na moim MacBook Pro.   Jestem chętny do nauki, jak zbudować komputer na własną rękę, czy w sklepie, może zbudować dla mnie, ja też nie przeszkadza. Mam budżet $ 1500 kg. Mam te rzeczy już:   Dell UP3216Q monitora   SSD i HDD   System Windows 10   Mam dużo wolnego 2.5 "i 3.5" HDD, więc jeden z powodów, myślałem, że byłoby dobrze, aby zbudować komputer jest to, że mogę korzystać z komputera jako gigantyczny obudowy dla tych napędów. Więc byłbym wdzięczny jeśli polecić sprawę, że można umieścić wiele napędów w nim.   Nie wiem, ile czasu będę musiał grać w gry w przyszłości, więc wolą nie czekać na części pochodzące w przyszłości, chyba że jest to naprawdę warto. Jeśli dodać kilkaset można uzyskać o wiele lepsze części, nie mam nic przeciwko płaceniu więcej.   Czy naprawdę wdzięczni za pomoc! Bonus, jeśli może mi powiedzieć, która sklepie kupić części z. Dziękuję Ci bardzo.
Reply
#2

Nie jestem pewien , ile masz dyski , ale można rozważyć Silverstone DS380 : http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=452 GPU powinien dostać Zotac GTX 1060 6GB Mini dla 4K grozy .
Reply
#3

i5-6500 + MSI H110M Pro- VHL @ 465 2x8GB Kingston DDR4-2133 @ 104 Zotac GTX1070 Twin Fan @ 579 Superflower Leadex 650W Srebrny @ 129 Fractal Design Define R5 @ 149 ( dodatek 20 , aby uzyskać okno) Razem 1426 Wszystko z tematów PC Uwaga : Nie wiem , ile masz dyski , jestem zgadywania ... 6 ?
Reply
#4

Dobrą wiadomością jest to, że Overwatch nie jest wymagający tytuł . Nie jestem pewien, co rozdzielczość monitora , ale jeśli potem HD uzyskać gtx1060 kartę gfx inaczej , jeśli 1440p lub wyższy , A 1070 będzie więcej niż wystarczająco, aby uruchomić go w ustawieniach max (lub prawie max) przy bardzo wysokiej liczby klatek na sekundę .
Reply
#5

MoneyFace = p napisał: Nie jestem pewien , ile masz dyski , ale można rozważyć Silverstone DS380 : http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=452 GPU powinien dostać Zotac GTX 1060 6GB Mini dla 4K grozy . Dziękuję bardzo. To wygląda jak piękny przypadku , myślę, że będę go dostać . Może obsługiwać 12 dyski ! Czy wiesz, gdzie dostał sprzedać tym konkretnym przypadku. Karta ta wygląda dobrze. Widzę go tutaj. Czy jest jakiś minusem przy użyciu mini karty GFX ?
Reply
#6

kaixax555 napisał: i5-6500 + MSI H110M Pro- VHL @ 465 2x8GB Kingston DDR4-2133 @ 104 Zotac GTX1070 Twin Fan @ 579 Superflower Leadex 650W Srebrny @ 129 Fractal Design Define R5 @ 149 ( dodatek 20 , aby uzyskać okno) Razem 1426 Wszystko z tematów PC Uwaga : Nie wiem , ile masz dyski , jestem zgadywania ... 6 ? Bardzo dziękuję za wpisanie się taką dobrą listę. Pójdę sprawdzić Tematy PC . Mam 13 losowo wybranych dużych i małych dysków , ale oczywiście nie trzeba umieścić wszystkie wewnątrz obudowy komputera , ale dobrze, aby zachować jak najwięcej wewnątrz zamiast umieszczając je w kilku przypadkach USB.
Reply
#7

Crimson_FURY napisał: Dobrą wiadomością jest to, że Overwatch nie jest wymagający tytuł . Nie jestem pewien, co rozdzielczość monitora , ale jeśli potem HD uzyskać gtx1060 kartę gfx inaczej , jeśli 1440p lub wyższy , A 1070 będzie więcej niż wystarczająco, aby uruchomić go w ustawieniach max (lub prawie max) przy bardzo wysokiej liczby klatek na sekundę . Rozdzielczość monitora wynosi 3840 x 2160. Tu jest link do monitora. W takim przypadku należy uzyskać 1070 myślę.
Reply
#8

simplyjames napisał: Dziękuję bardzo. To wygląda jak piękny przypadku , myślę, że będę go dostać . Może obsługiwać 12 dyski ! Czy wiesz, gdzie dostał sprzedać tym konkretnym przypadku. Karta ta wygląda dobrze. Widzę go tutaj. Czy jest jakiś minusem przy użyciu mini karty GFX ? Uruchamia stosunkowo cieplejsze i głośniejsze niż te z 2 wentylatory od zdolności chłodzenia jest bardziej ograniczony z mniejszą promieniową radiatora. Ale jest pewien haczyk na obudowie. Potrzebny jest główną mITX z iż wielu portów SATA i zasilacza z tym wiele złączy zasilających SATA , aby w pełni wykorzystać wszystkie te HDD zatokę. Moja poleca jest dla tych, którzy chcą , aby przejść mały ale potężny . Jeśli nie masz nic będzie duży, to można rozważyć mid wieże.
Reply
#9

MSI B150M Bazooka Plus + i5 6500 @ 431 Crucial 2133Mhz 16GB ( 2x8GB ) @ 96 Palit GTX 555 GTX 1070 @ Fractal Design Node 804 @ 149 Superflower LEDEX taśmy 550W @ 119 Razem: 1350 Wszystkie ceny zacytować PCThemes . Obudowa w stanie pomieścić do 8 HDD , ale mobo obsługuje tylko 6. Ale u nadal można kupić te PCIe SATA , aby uzyskać więcej danych portu .
Reply
#10

MoneyFace = p napisał: Uruchamia stosunkowo cieplejsze i głośniejsze niż te z 2 wentylatory od zdolności chłodzenia jest bardziej ograniczony z mniejszą promieniową radiatora. Ale jest pewien haczyk na obudowie. Potrzebny jest główną mITX z iż wielu portów SATA i zasilacza z tym wiele złączy zasilających SATA , aby w pełni wykorzystać wszystkie te HDD zatokę. Moja poleca jest dla tych, którzy chcą , aby przejść mały ale potężny . Jeśli nie masz nic będzie duży, to można rozważyć mid wieże. Powiedzieć, że nie masz nic będzie duża, co podwozia polecacie wtedy? Pójdę Tematy PC spojrzeć na opcje .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)