Netgear Obi silny sygnał ??
#1

Czy Netgear Obi silny sygnał szkodliwe dla zdrowia ??   Specjalnie dla dzieci i starszych?
Reply
#2

Orbi używa protokołu WiFi lub technologii. Czy to jest szkodliwe dla zdrowia? Jesteśmy stale narażone na działanie sieci WiFi w / poza domem .
Reply
#3

quinnkei napisał: Orbi używa protokołu WiFi lub technologii. Czy to jest szkodliwe dla zdrowia? Jesteśmy stale narażone na działanie sieci WiFi w / poza domem . ale Orbi może obejmować 4000 feets , co oznacza, że sygnał jest super silny, więc myślisz, że to ma negatywny wpływ na zdrowie ? Dzięki.
Reply
#4

Myślę, że jednym Orbi obejmuje 2000ft . Jest pakiet 2 jednostek (Główny Router + satelita) więc można zobaczyć zasięg 4000ft Liczby te są zwykle w idealnych warunkach (na przykład w laboratorium ) lub zgodnie z US mieszkaniowej ( drewniany domek ) . Jeśli chodzi o Singapurze, to zasięg będzie znacząco spadać ze względu na betonowe ściany , inne zakłócenia sygnałów wifi itp ... Czy to stanowić problem dla zdrowia ? Urządzenia bezprzewodowe mają certyfikaty CE FCC lub uniemożliwiających nadmiar silną emisję zasilania lub mają taką samą " silny sygnał " jako inne routery wifi używasz . Wreszcie, jeśli jest oferowany przez normalnych sklepów w Singapurze , musi mieć zgodę IDA też. Również Netgear jest firmą amerykańską , Ufam im mieć surowe przepisy dotyczące emisji energii Nadzieję, że to odpowiedź na swoje pytania .
Reply
#5

Wreszcie rozwiązanie siatka wifi dla non- Singtel użytkowników
Reply
#6

quinnkei napisał: Myślę, że jednym Orbi obejmuje 2000ft. Jest pakiet 2 jednostek (Główny Router + satelita) więc można zobaczyć zasięg 4000ft Liczby te są zwykle w idealnych warunkach (na przykład w laboratorium) lub zgodnie z US mieszkaniowej (drewniany domek). Jeśli chodzi o Singapurze, to zasięg będzie znacząco spadać ze względu na betonowe ściany, inne zakłócenia sygnałów wifi itp ... Czy to stanowić problem dla zdrowia? Urządzenia bezprzewodowe mają certyfikaty CE FCC lub uniemożliwiających nadmiar silną emisję zasilania lub mają taką samą "silny sygnał" jako inne routery wifi używasz. Wreszcie, jeśli jest oferowany przez normalnych sklepów w Singapurze, musi mieć zgodę IDA też. Również Netgear jest firmą amerykańską, Ufam im mieć surowe przepisy dotyczące emisji energii Nadzieję, że to odpowiedź na swoje pytania. IMDA zwykle mają ściślejszą kontrolę nad środowiskiem radiowym, IMDA tendencję do zasilania tych urządzeń w dół zamiast. Jak to, co pan powiedział, wierzę, że zaznaczono obszar pokrycia opiera się na idealnym środowisku, asus ac5300 i ac88u mają podobny zasięg jeśli dobrze pamiętam ..
Reply
#7

Istnieje maksymalna transmisji wifi za krajach. Tak naturalnie producenci dostał się następująco . https://w.wol.ph/2015/08/28/maximum-...power-country/
Reply
#8

renfred89 napisał: IMDA zwykle mają ściślejszą kontrolę nad środowiskiem radiowym, IMDA tendencję do zasilania tych urządzeń w dół zamiast . Jak to, co pan powiedział, wierzę, że zaznaczono obszar pokrycia opiera się na idealnym środowisku , asus ac5300 i ac88u mają podobny zasięg jeśli dobrze pamiętam .. IMDA odwoływać się do tych samych norm FCC i CE . Co można uzyskać z USA czy Europie jest zgodny z IMDA , co może być bezpieczeństwo stosowania w warunkach transmisji WiFi. To sprawi, że Singapur nieatrakcyjne , jeśli producent wymagana do innego urządzenia zasilanego dla naszego małego rynku .
Reply
#9

quinnkei napisał: IMDA odwoływać się do tych samych norm FCC i CE . Co można uzyskać z USA czy Europie jest zgodny z IMDA , co może być bezpieczeństwo stosowania w warunkach transmisji WiFi. To sprawi, że Singapur nieatrakcyjne , jeśli producent wymagana do innego urządzenia zasilanego dla naszego małego rynku . Jestem pewien, czy IMDA robi odniesienie do FCC i CE, ale dla firmware asus rzeczywiście istnieje regulacja mocy w dół w porównaniu do tych w USA, może jest inny powód ku temu ?
Reply
#10

Niezależnie od tego czy mieszka w mieszkaniu lub hdb , żyjemy w bardzo bliskim sąsiedztwie . Stąd istnieje potrzeba , aby zminimalizować ingerencję w urządzeniu od sąsiada .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)