ASRock - odblokowuje moc Intel® 200 z serii płyt głównych
#1

ASRock - odblokowuje moc Intel® 200 z serii płyt głównych
Reply
#2

Ładna płyta !! Myślę, że wybiorę najtańszą płytę .
Reply
#3

Providence napisał: Ładna płyta !! Myślę, że wybiorę najtańszą płytę . B250M PRO 4 - 180 $ jest najtańszy Z poważaniem, JK
Reply
#4

SuperCarrier cholernie satki . Tri portu LAN z portem LAN 5Gbps znaleźć na płycie głównego nurtu . Wreszcie mainstream Płyta obsługuje nasz lokalny ISP 5Gbps lol.
Reply
#5

royfrosty napisał: SuperCarrier cholernie satki . Tri portu LAN z portem LAN 5Gbps znaleźć na płycie głównego nurtu . Wreszcie mainstream Płyta obsługuje nasz lokalny ISP 5Gbps lol. Hi royfrosty , Myślę, że trzeba dostać się do routera , aby wspierać 5Gbps First. Z poważaniem, JK
Reply
#6

Dlaczego bez wyżywienia Z270 , który jest poniżej $ 200 ? Się doczekać budżetowych oferta płyt serii Z ASRock . Wygląda na to, że coraz więcej exp Liao .
Reply
#7

royfrosty napisał: SuperCarrier cholernie satki . Tri portu LAN z portem LAN 5Gbps znaleźć na płycie głównego nurtu . Wreszcie mainstream Płyta obsługuje nasz lokalny ISP 5Gbps lol. nie powinna być tania thot ..
Reply
#8

Jaka jest cena za pakiet H270M - ITX / AC + i5 7500 ?
Reply
#9

xboxer napisał: Jaka jest cena za pakiet H270M - ITX / AC + i5 7500 ? Paczka jest obsługiwany przez sklepy . Są distro dla mobo tylko nie dla CPU + mobo .
Reply
#10

shadow84 napisał: Paczka jest obsługiwany przez sklepy . Są distro dla mobo tylko nie dla CPU + mobo . Wiem, ale jestem pewien, że ktoś by zdobyć najnowsze oferty z SLS już .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)