Klinika Hardware
#1

Cześć wszystkim,   Właśnie udało się zbudować komputer ostatniej nocy z następujących elementów:   Mobo: Asus Strix Z270G CPU: i7-7700k RAM: Corsair 2x8GB 3200Mhz Vengence PSU: Corsair RM650x   Nie masz jeszcze zrobione i podkręcania procesora jest chłodzony przez Corsair H100i v2. Ogólnie wydaje się w porządku i szybka tą różnicą, że w systemie Windows, istnieje małe artefakty pojawiające się losowo nawet przy bezczynności na pulpicie. Co mnie zastanawia to, że jest za pomocą zintegrowanej grafiki w procesorze.   Początkowo myślałem, że to być spowodowane przez wadliwy kabel DisplayPort ale te artefakty nawet pojawiają się przez zdalny pulpit (czyli inny komputer zdalny i można jeszcze zobaczyć artefakty pojawiające się losowo zdalnie)   Inne rzeczy próbowałem: - Windows Memory Diagnostics wpadł grzywny (jeszcze nie próbowała memtest) - Usunięto profil XMP i pobiegł w domyślnej 2400MHz, sam problem - Sterowników zainstalowanych najnowszych graficznych Intel, nie ma różnicy   Będzie tylko z powrotem w domu później dzisiaj i mam zamiar spróbować wykonać następujące czynności:   1) Reseat RAM / test 1 na raz 2) Zmiana w złącze HDMI   Trzeba wybrać mądrość społeczności tutaj ... coś jeszcze mogę spróbować?   Dzięki!
Reply
#2

Wyjmij procesor z gniazda bardzo ostrożnie i sprawdzić , czy są jakieś wygięte styki gniazda procesora na mobo . Spróbuj zainstalować sterowniki iGPU ze strony mobo zamiast ?
Reply
#3

shadow84 napisał: Wyjmij procesor z gniazda bardzo ostrożnie i sprawdzić , czy są jakieś wygięte styki gniazda procesora na mobo . Spróbuj zainstalować sterowniki iGPU ze strony mobo zamiast ? Whoa , pomyślał wygięte szpilki środki nie mogą nawet rozruchu ... zrobi to w ostateczności , w przeciwnym razie trzeba uzyskać nowe pasty termoprzewodzącej liao..haha Ups , ominęło . Tak próbowałem już .
Reply
#4

dostać nowy monitor i spróbować , jak również?
Reply
#5

Sterowniki OpenGL i DirectX 11/12 są buggy , jak t on sterowników udostępnionych przez Skylake i Kabylake , poprzednio Haswell i Broadwell też sh ! . To tylko zaczął coraz lepiej między 4454-4481 , a następnie kwestie przyspieszenia sprzętowego przyszedł z 4501 i późniejszych IIRC . Chociaż można użyć strony kierowcy Kabylake Intel NUC nowsze wersje sterowników HD 6xx . https://downloadcenter.intel.com/product...-NUC7i7BNH Wersja Windows Update jest 4541 IIRC , NUC strona jest 4542 choć strona mówi 4550. Unified kierowcy będą pracować na HD 630 , jak również. Edit : Na drugim odczytu , jeśli nie można wykluczyć te problemy z podstawowego użytku stacjonarnego na obecnych kierowców NUC7 tak dobrze, to nadal są problemy sprzętowe prawdopodobną przyczyną .
Reply
#6

Mój stary komputer używany mieć artefakty podczas grania w gry . Wyjście 2D na pulpicie jest jednak w porządku . To odszedł po zmianie nową kartę gfx
Reply
#7

Wystarczy RMA ba ... Może być uszkodzony moduł GPU .
Reply
#8

są tam artefakty , gdy u Usuń sterownik graficzny Intel & użyciu domyślnych systemie Windows 10 ( bez internetu , bez automatycznej aktualizacji sterowników Win) ?
Reply
#9

hlots123 napisał: są tam artefakty , gdy u Usuń sterownik graficzny Intel & użyciu domyślnych systemie Windows 10 ( bez internetu , bez automatycznej aktualizacji sterowników Win) ? To jest dobre , aby wykluczyć problem sterowników. Jeśli nadal masz artefakty , to może uszkodzony GPU
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)