Optymalizacja sprzętu Photoshop pracy?
#1

Robie prace edycji zdjęć , a zwykle trzeba ładować 3 do 6 klatek na warstwy o 36MP robić różne prace mieszania.   Co będzie najważniejsze , aby zoptymalizować szybkość przetwarzania ?   PROCESOR? Karta graficzna? BARAN?
Reply
#2

Najlepszy jest użycie procesora 6 rdzeni i max obecnie pamięci RAM dla tego rodzaju pracy.
Reply
#3

Procesora i pamięci RAM . Niezupełnie GPU .
Reply
#4

FYI , Google może naprawdę pomóc Ci dużo . Nawet Adobe znajdują się artykuły na ten temat. https://helpx.adobe.com/photoshop/kb...rformance.html
Reply
#5

SSD jako dysku zarysowania.
Reply
#6

Wystarczy dostać iMac. Obciążenie w photoshopie . Dobrze iść.
Reply
#7

techlevelcomp napisał: Cześć, Polecam następujące specyfikacje w komputerze w celu uzyskania optymalnej wydajności : 1. System operacyjny: Windows 7 64 bit , 8, 8,1, 10 ( 64 bit umożliwia komputerowi obsługiwać więcej niż 4 GB RAM) 2. Procesor: Intel i7 4. - 6-tej generacji 3. Pamięć RAM: 8 GB lub więcej Mam nadzieję, że ta informacja jest przydatna . Pozdrowienia, Niebo Tech Level Computing Dodaj na : SSD zbyt xD
Reply
#8

Dziękuję wszystkim. Miałem już za sobą kilka artykułów na temat optymalizacji i przetestowane kilka zmian w ciągu wielu lat. Jestem obecnie na Win7 , 8 GB pamięci RAM oraz i7-3770K @ 3.50GHz , moje pliki robocze są na SSD i dysku SSD na zarysowania , a także (ale domyślam się, że pamięć RAM jest wystarczająca i nie trafi na dysk zarysowania większość czasu ) . GFX ATI Radeon HD 5700 . Większość z opóźnieniem doświadczam teraz są z połączenia wielu warstw , z 30s do 60s , kiedy mam więcej warstw z mieszanki. Czasami mam ponad 100 takich zadań , więc staram się wymyślić jakieś proste sposoby, aby zoptymalizować dalej.
Reply
#9

loboclerk napisał: Dziękuję wszystkim. Miałem już za sobą kilka artykułów na temat optymalizacji i przetestowane kilka zmian w ciągu wielu lat. Jestem obecnie na Win7 , 8 GB pamięci RAM oraz i7-3770K @ 3.50GHz , moje pliki robocze są na SSD i dysku SSD na zarysowania , a także (ale domyślam się, że pamięć RAM jest wystarczająca i nie trafi na dysk zarysowania większość czasu ) . GFX ATI Radeon HD 5700 . Większość z opóźnieniem doświadczam teraz są z połączenia wielu warstw , z 30s do 60s , kiedy mam więcej warstw z mieszanki. Czasami mam ponad 100 takich zadań , więc staram się wymyślić jakieś proste sposoby, aby zoptymalizować dalej. Hmmm .. 8GB ... czy monitorowany swoje zużycie pamięci poprzez Menedżer zadań > Wydajność ?
Reply
#10

Kiedy mieszanka 3 warstwy , PS trwa około 3.5GB pamięci. Nie sądzę, że kończy się na dysku jeszcze zarysowania . Czy prędkość RAM robi dużej różnicy ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)