Nie ONT pracy ( Singtel ZTE )
#1

Każdy miał lub ma problem z ZTE ONT prostu ma światło zasilanie i wszystkie inne światła nie świecą ? Wszelkie pomysły , w jaki sposób , aby to rozwiązać ? Nie przypuszczają zadzwonić Singtel + czekać kilka dni na tech przyjść ... Uruchom wielokrotnie le haiz
Reply
#2

Tak , moje też
Reply
#3

Muzycy napisał: Tak , moje też jesteś w stanie jesteś w stanie dostać swoje działa?
Reply
#4

matthew5025 napisał: Czy jesteś w stanie jesteś w stanie dostać swoje działa? Jedynym sposobem jest wywołanie 1688 z prośbą o personelu pomocniczego zejść do uregulowania tej kwestii . ST jest zawsze kłopotliwe .
Reply
#5

matthew5025 napisał: Każdy miał lub ma problem z ZTE ONT prostu ma światło zasilanie i wszystkie inne światła nie świecą ? Wszelkie pomysły , w jaki sposób , aby to rozwiązać ? Nie przypuszczają zadzwonić Singtel + czekać kilka dni na tech przyjść ... Uruchom wielokrotnie le haiz chyba że chcesz mieć pewność, że kabel patch jest podłączony prawidłowo i nie stracić ? spróbuj wyjąć i podłączyć go z powrotem do ONT . objaw brzmi jak kabel patch jest uszkodzony lub nie jest podłączony. Zwykle nie byłoby czerwona dioda w Los / alarm, jeśli coś jest nie tak strukturalnie ..
Reply
#6

ONT uszkodzony firmware ? Wciąż trzeba ST zmienić.
Reply
#7

jury_pack napisał: ONT uszkodzony firmware ? Wciąż trzeba ST zmienić. Kiedyś mój telefon jest dość głośne, ponieważ używam tego ZTE ONT .
Reply
#8

Henry Ng napisał: Kiedyś mój telefon jest dość głośne, ponieważ używam tego ZTE ONT . Używam tego ZTE ONT przez rok Plus już nie ma takiego problemu Leh. Myślę, że problem rzeczywiście ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)