Potrzebujesz pomocy z odłącza tylko podczas korzystania z niektórych aplikacji.
#1

Witam wszystkich , mam boryka się bardzo niestabilne połączenie wraz z częste zrywanie podczas korzystania z aplikacji , takich jak Dota 2 i WoW . Byłoby wspaniale , jeśli ktoś jest w stanie w jakiś sposób rozwiązać i zawężenia moje problemy zanim zatelefonować do SingTel .   Mogę przeglądać mój przeglądarkę cały dzień bez rozłącza ( bez żółtej wtyczki symbol na moim ikony sieci ), ale pierwszym (dosłownie ) minutę gram Dota 2 , moi rozłącza router i ikona sieci żółknie . Ponowne uruchomienie routera rozwiązuje problem tylko tymczasowo , zanim znowu odłączyć . Podczas użytkowania , jest również bardzo niestabilny ze stałymi sznurami zamarza .     Jestem na planie 10Mbps MIO używając routera 2Wire Singtel użytkownika .   Każda pomoc będzie mile widziana !
Reply
#2

Teng Zai napisał: Witam wszystkich, mam boryka się bardzo niestabilne połączenie wraz z częste zrywanie podczas korzystania z aplikacji, takich jak Dota 2 i WoW. Byłoby wspaniale, jeśli ktoś jest w stanie w jakiś sposób rozwiązać i zawężenia moje problemy zanim zatelefonować do SingTel. Mogę przeglądać mój przeglądarkę cały dzień bez rozłącza (bez żółtej wtyczki symbol na moim ikony sieci), ale pierwszym (dosłownie) minutę gram Dota 2, moi rozłącza router i ikona sieci żółknie. Ponowne uruchomienie routera rozwiązuje problem tylko tymczasowo, zanim znowu odłączyć. Podczas użytkowania, jest również bardzo niestabilny ze stałymi sznurami zamarza. Jestem na planie 10Mbps MIO używając routera 2Wire Singtel użytkownika. Każda pomoc będzie mile widziana! Przewodową lub bezprzewodową? Używam mieć ten sam problem, mój drutu 2 Chronić restartowania losowo esp torrent. Piss, zmienić router ADSL modem i rozwiązać mój problem. Próbowałeś zmienić 2Wire? Może jakiś znajomy ma zapasowy router ADSL w swoim magazynie. obsłudze i spróbować, jeśli rozwiąże Twój problem. Router zazwyczaj uruchomi się ponownie z jego przegrzania lub przeciążenia. dokładnie sprawdzić czy to Twój 2Wire restart sama.
Reply
#3

feintan napisał: Przewodową lub bezprzewodową ? Używam mieć ten sam problem , mój drutu 2 Chronić restartowania losowo esp torrent . Piss , zmienić router ADSL modem i rozwiązać mój problem. Próbowałeś zmienić 2Wire ? Może jakiś znajomy ma zapasowy router ADSL w swoim magazynie. obsłudze i spróbować , jeśli rozwiąże Twój problem. Router zazwyczaj uruchomi się ponownie z jego przegrzania lub przeciążenia . dokładnie sprawdzić czy to Twój 2Wire restart sama . Hihi , jego przewodowy do mojego pulpitu. Tak jej bardzo irytujące, ale problem występuje tylko w przypadku jak w pierwszych dwóch godzin ? Po tym jest dość gładka połączenia. Będę dzwoniąc Singtel dostać mój ruter otrzymuje zapewne .. Bardzo przykry problem Leh
Reply
#4

Teng Zai napisał: Witam wszystkich , mam boryka się bardzo niestabilne połączenie wraz z częste zrywanie podczas korzystania z aplikacji , takich jak Dota 2 i WoW . Byłoby wspaniale , jeśli ktoś jest w stanie w jakiś sposób rozwiązać i zawężenia moje problemy zanim zatelefonować do SingTel . Mogę przeglądać mój przeglądarkę cały dzień bez rozłącza ( bez żółtej wtyczki symbol na moim ikony sieci ), ale pierwszym (dosłownie ) minutę gram Dota 2 , moi rozłącza router i ikona sieci żółknie . Ponowne uruchomienie routera rozwiązuje problem tylko tymczasowo , zanim znowu odłączyć . Podczas użytkowania , jest również bardzo niestabilny ze stałymi sznurami zamarza . Jestem na planie 10Mbps MIO używając routera 2Wire Singtel użytkownika . Każda pomoc będzie mile widziana ! Zdobądź nowy router .
Reply
#5

dostać routera i umieścić 2Wire na trybie bridge 2Wire Modem ADSL + router. był dając głowy od dnia 1
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)