[Pomoc ] Dodawanie SSD + Win 10 Upgrade
#1

Cześć chłopaki,   Ponieważ jestem dość Noob z IT Potrzebuję twojej rodzaju porady. Używam 4-letnia ASUS N76VZ laptopa, posiada 2 sloty pamięci masowej, z których jedna posiada dysk twardy o pojemności 1TB dostarczonej z zakupu, inne gniazdo jest puste. Mam na myśli przesunięcie tej 1TB do tego gniazda i dodaj nowy Samsung 250GB SSD 850 EVO (kupowanie w ciągu kilku dni) do tego pierwotnego gniazda. Chcę również, aby uaktualnić bieżący system operacyjny to Win 10.   Wcześniej otworzył tył laptopa, a przede wszystkim wiedzieć, jak fizycznie, aby powyższe zmiany. Ale raz zrobić, jestem pojęcia o części oprogramowania i których sekwencja kroków należy zabrać ze sobą. Myślałem o niżej (zupełnie nieświadomi właśnie myśli więc proszę o poradę):   1: Ponowne przegrody tylnej HDD 1TB do jednej partycji uproszczenia rzeczy (obecnie jest to dysk C + D), choć nie jestem pewien, jak to zrobić jeszcze.   2. Skopiuj z ważnych plików na innym dysku zewnętrznego (Nie masz, trzeba kupić jeden?)   3. Format wszystko ???   4. Podłącz SSD zewnętrznie poprzez USB pierwsza zrobić zdjęcie za pomocą oprogramowania z witryny internetowej firmy Samsung?   5. Fizycznie przełączyć 1TB HDD do gniazda wtórnym, a także dodawać do SSD Podstawowej gniazda. (Mogę to zrobić)   6. Uruchom laptopa na BIOS, zmiana rozruchu napęd na SSD.   5. Aktualizacja do wygrania 10.
Reply
#2

Niestety nie wiem jak wgrać img prawidłowo, tutaj jest zdjęcie mojej stronie zarządzania dyskami teraz : https://www.dropbox.com/s/cfkgk3szxr...itled.jpg?dl=0
Reply
#3

masz wolnej Windows 10 Upgrade ? Samsung SSD myślę przyjdzie z cd , aby pomóc u skopiować ur HDD - > SSD , ale trzeba dokonać ur rozmiar pliku hdd mniej niż SSD. użyłem SATA do kabla usb zbyt kiedy zrobił minę , że trzeba to.
Reply
#4

Usuń 1TB . Zainstalować system Windows 10 na SSD. Ponownie włóż 1TB i usunąć stary dysk C . Jesli chcesz 1 partycja oznacza napęd d trzeba usunąć. Jeśli żaden dodatkowy dysk twardy , a następnie tak źle
Reply
#5

Jeśli nie chcesz zrobić czystą instalację , a następnie sklonować HDD na SSD swojej przed uaktualnieniem do systemu Windows 10. Jeśli u wan robić czystej instalacji , instalacji systemu swoje SSD następnie tworzenie kopii zapasowych danych z 1TB przed partycjonowania do 1TB jako Dysku . Wysłany z HardwareZone Forum aplikacji
Reply
#6

U2gamer napisał: Jeśli nie chcesz zrobić czystą instalację , a następnie sklonować HDD na SSD swojej przed uaktualnieniem do systemu Windows 10. Jeśli u wan robić czystej instalacji , instalacji systemu swoje SSD następnie tworzenie kopii zapasowych danych z 1TB przed partycjonowania GWC 1TB jako Dysku . Wysłany z HardwareZone Forum aplikacji dzięki za dzielenie
Reply
#7

Partycjonowanie będzie wymazać wszystkie dane z istniejącej partycji (y). W każdym razie , proponuję Ci zewnętrznego HDD do tworzenia kopii zapasowych danych , zanim cokolwiek innego .
Reply
#8

u można pobrać darmowe oprogramowanie do archiwizacji takich jak tworzenie kopii zapasowych EASEUS todo które może określić ilość miejsca u trzeba powiedzieć kopii zapasowej zewnętrznego dysku twardego . u shud HV zewnętrznego dysku twardego w dzisiejszych czasach do tworzenia kopii zapasowych plików i ur 1TB HDD ext są rzeczywiście bardzo przystępnej cenie niższej niż 90 $ . fopr przykład mam ext HDD 320GB (od yrs powrotem ), ale mój obecny laptop HDD 1TB . skończyć potrzebowałem mniej niż 200 GB do tworzenia kopii zapasowych swoich plików. u można zapoznać się z poniższym przewodnikiem przez HWZ : http://www.hardwarezone.com.sg/featu...d-2015-edition
Reply
#9

Do klonowania HDD do SSD , można spróbować użyć oprogramowania jak Macrium odzwierciedlać ( nie wiem, czy mam napisane poprawnie ) . Wtedy nie trzeba ponownie zainstalować system operacyjny. Wysyłane z Xiaomi redmi UWAGA 2 używając GAGT
Reply
#10

Jeśli u są coraz pozycje Samsung 850 evo , jest migracja oprogramowania Samsung Dane, które można pobrać ze strony internetowej firmy Samsung. Jest to plik PDF , aby uzyskać instrukcje , jak również. Wysłany z HardwareZone Forum aplikacji
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)