co jest najlepszym rozwiązaniem dla sygnału , aby osiągnąć pokój główne?
#1

Nie jestem taki pewien , czy ktoś zadać to qn b4 . I pobyt w HDB 4room . Moje rozwiązanie jest włóknem pt w konsoli tv w salonie. Właśnie recontract mój przełącznik szerokopasmowy z kablem światłowodowym . Dlatego mój router bezprzewodowy będzie musiał umieścić nad konsolą tv .   Moje mieszkanie układ jest nowy mieszkanie Typ gdzie znajduje się korytarz prowadzący do sali głównej , w związku z tym sygnał bezprzewodowy musi przejść przez 3 warstw ścian b4 uderzenie mojego pokoju głównego.   Zastanawiam się , czy któryś z uz tej samej sytuacji uda się wykorzystać lepszą routera , przedłużacz lub jak te PowerPlug aby móc przedłużyć sygnał do sali głównej.   Poszedłem do COMEX wczoraj i zobaczyłem dostał te router bezprzewodowy z bardzo długim anntenna zastanawiam się, czy to pomaga , co byłoby najlepszym i najtańszym rozwiązaniem ? Z góry dziękuję.   PS jak obecnie używam kabla router jest umieścić w głównym pokoju, więc nie ma problemu .
Reply
#2

Bradlee napisał: Nie jestem taki pewien, czy ktoś zadać to qn b4. I pobyt w HDB 4room. Moje rozwiązanie jest włóknem pt w konsoli tv w salonie. Właśnie recontract mój przełącznik szerokopasmowy z kablem światłowodowym. Dlatego mój router bezprzewodowy będzie musiał umieścić nad konsolą tv. Moje mieszkanie układ jest nowy mieszkanie Typ gdzie znajduje się korytarz prowadzący do sali głównej, w związku z tym sygnał bezprzewodowy musi przejść przez 3 warstw ścian b4 uderzenie mojego pokoju głównego. Zastanawiam się, czy któryś z uz tej samej sytuacji uda się wykorzystać lepszą routera, przedłużacz lub jak te PowerPlug aby móc przedłużyć sygnał do sali głównej. Poszedłem do COMEX wczoraj i zobaczyłem dostał te router bezprzewodowy z bardzo długim anntenna zastanawiam się, czy to pomaga, co byłoby najlepszym i najtańszym rozwiązaniem? Z góry dziękuję. PS jak obecnie używam kabla router jest umieścić w głównym pokoju, więc nie ma problemu. Układ moim mieszkaniu jest taki sam jak ty. Przełączane z ASUS RT-AC66U RT-AC87R niedawno i to rozwiązało problem deadspots WiFi, który jest w odległym kącie sypialni i mistrz sypialni WC.
Reply
#3

tak długi kabel sieciowy i przenieść router do centrum domu
Reply
#4

DSRL napisał: Układ moim mieszkaniu jest taki sam jak ty. Przełączane z ASUS RT- AC66U RT - AC87R niedawno i to rozwiązało problem deadspots WiFi, który jest w odległym kącie sypialni i mistrz sypialni WC. Dzięki sprawdzi się ten model
Reply
#5

abstrax napisał: 2. Podłącz router bezprzewodowy do ur masterbedroom za pomocą kabla LAN od 1 routera. U będzie mieć pełny odbiór tego czasu. To wat zrobiłem w moim 4RM lokalu: TP -> ONT -> Router PACE ( w salonie ) --- za pomocą kabla LAN ---> Asus AC56U (w moim masterbedroom ) Mam pełne pokrycie w całym moim urządzeniu .... z pełnego sygnału bar ... Te długie anteny router bezprzewodowy jest taki sam zasięg jak others..due do ograniczenia sygnału elektrycznego z samego routera ... po prostu normalny router, lub jeśli u chcą prędkość bezprzewodowej ... szybciej uzyskać router sieciowy ... Dzięki , ale nie , że stał drutu wzdłuż korytarza , który nie jest tak miło ?
Reply
#6

Aisyoz napisał: tak długi kabel sieciowy i przenieść router do centrum domu Moje centrum domu będzie korytarzem !!
Reply
#7

Staram się nie mieć zbyt dużo drutu dzieje wokół , bardziej chętni do wypróbowania jak dostaję potężny router bezprzewodowy , czy istnieje na rynku lub istnieje inny typ, który wykorzystuje linię elektroenergetyczną , że u potrzeba parę do pracy, która byłaby lepsza ?
Reply
#8

Bradlee napisał: Dzięki , ale nie , że stał drutu wzdłuż korytarza , który nie jest tak miło ? Użyj trunking lor zamontować na ścianie ... to jest bardziej uciążliwe , ale jego warte wysiłku. W przeciwnym razie korzystać z bezprzewodowego repeatera , które nie polecam jako sygnał wifi jest nie tak szybko w porównaniu do routera przewodowego ur pokoju ... Przekonwertować mój cały port telefoniczny ( w każdym pokoju) z portem RJ-45 LAN , dzięki czemu mój ruter PACE jest podłączony do wszystkich portów LAN w moich 3 sypialni ... tatuaże y nie mam nid położyć kabel LAN ..
Reply
#9

Bradlee napisał: Staram się nie mieć zbyt dużo drutu dzieje wokół , bardziej chętni do wypróbowania jak dostaję potężny router bezprzewodowy , czy istnieje na rynku lub istnieje inny typ, który wykorzystuje linię elektroenergetyczną , że u potrzeba parę do pracy, która byłaby lepsza ? Nawet najdroższe Router u zakup Wun móc przedłużyć sygnał wifi ur sypialni ... Tats Y u widać mój układ dla mojego 4RM HDB ... ci bezprzewodowej sygnał bezprzewodowy Repeater Zastosowanie zbyt ur rozszerzyć zasięg wifi ... u może pójść SLS do badania , jaki rodzaj garnitur u większości ...
Reply
#10

abstrax napisał: Użyj trunking lor zamontować na ścianie ... to jest bardziej uciążliwe , ale jego warte wysiłku. W przeciwnym razie korzystać z bezprzewodowego repeatera , które nie polecam jako sygnał wifi jest nie tak szybko w porównaniu do routera przewodowego ur pokoju ... Przekonwertować mój cały port telefoniczny ( w każdym pokoju) z portem RJ-45 LAN , dzięki czemu mój ruter PACE jest podłączony do wszystkich portów LAN w moich 3 sypialni ... tatuaże y nie mam nid położyć kabel LAN .. Dzięki, możliwe tylko ta konwersja zrobić podczas remontu ? każda wystawiać okablowanie ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)