Najlepsza gra na show- off z ?
#1

Właśnie dostałem nowy system wbudowany (Core i5 , radeon 5770 ) Zastanawiałem się, co byłoby dobre gry , aby pokazać do moich znajomych , jak l33tsauce mój nowy komputer ? Szukam gry, która ma jedną opcję odtwarzacza , a to pozwala mi wskoczyć do jakiegoś słodkiego graficznym grozy . Chciałbym także , aby zobaczyć , jak wiele mocniejszy i słodki technologia obecna jest w porównaniu z moim starym systemie (AMD Athon single -core 3800 i Radeon HD 4650 ) . Więc jakie gry polecacie mi pokazać , jak słodkie mającą i5 oraz Radeon 5770 może być?
Reply
#2

HAHAHA.
Reply
#3

Fakt, że próbujesz się popisać się swoimi kumplami , sprawia, że nie chce pomóc. Dlaczego nie można po prostu poprosić o dobrej, pełnej akcji grze ?
Reply
#4

Powiedział l33tsauce
Reply
#5

Dlaczego nie chcesz mi pomóc pokazać moich pączków ? Nie chcę się chwalić o tym w narcystycznej egocentrycznego nienawistny sposób , ale bardziej w " wyglądają jak fajnie to wygląda gra " . Chcę pokazać moim przyjaciołom , którzy nie mają komputerów , konsol grają i często wyśmiać mnie do grania komputer , który ich zdaniem jest gorsza . Więc teraz moja kolej , aby pokazać im , że komputer może wysadzić każdą konsolę dalej. Jakie gry sądzisz zrobi najlepszą pracę z tym?
Reply
#6

chuk15 powiedział: Dlaczego nie chcesz mi pomóc pokazać moich pączków ? Nie chcę się chwalić o tym w narcystycznej egocentrycznego nienawistny sposób , ale bardziej w " wyglądają jak fajnie to wygląda gra " . Chcę pokazać moim przyjaciołom , którzy nie mają komputerów , konsol grają i często wyśmiać mnie do grania komputer , który ich zdaniem jest gorsza . Więc teraz moja kolej , aby pokazać im , że komputer może wysadzić każdą konsolę dalej. Jakie gry sądzisz zrobi najlepszą pracę z tym? !!! Jeśli to ty próbujesz udowodnić, że jest lepszy niż PC WSZYSTKICH TUTAJ coś zasugerować !!! musimy pocierać wszystko, co możemy w graczy konsolowych twarze lol Hm , myślę, że może być w stanie uruchomić Crysis przyzwoicie , choć może być daleko . UT3 jest fajna gra actionpacked z całkiem ładnym gfx . i Half Life 2 jest świetny. Może to być trochę stary ( nie do końca ), ale grafika jest zaskakująco dobra.
Reply
#7

Sposób, w jaki sformułowane swój post po prostu pęknięty mnie uchwyt ... bez urazy . Połączenie gry dostawczych uruchomić całkiem gładkie i wyglądają naprawdę świetnie.
Reply
#8

spróbuj COD4 lub halo2
Reply
#9

Crysis Warhead - tylko pc i najlepiej graficzny kiedyś (wraz z regularnym Crysis ) . Potrzebują 4 Speed Shift i Call of Duty to również wygląda niesamowicie .
Reply
#10

Potrzeba zmiany prędkości wygląda niesamowicie - spróbuj tego. Albo , jeśli chcesz tylko PC gry , pokazać Crysis głowicę , która działa dobrze na moim systemie , który jest bzdura Core2 i 9800GTX + więc powinien działać bardzo ładnie na Core i5 i 5770. Plus lubię Crysis jako gra , a nie tylko GPU pokazać grę. Powodem proponuję głowica niż Crysis Warhead , ponieważ jest jednym biegnie ładniejszy z (o ile mogę powiedzieć ) równie ładną grafiką .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)