Wskazówki dotyczące obliczeń zużycia energii dla PSU 300W 24/7
#1

Cześć,   Nie jestem pewien, czy this's jest właściwym miejscem , aby pisać tego, ale muszę kilka rad , w jaki sposób obliczyć rachunek zasilania do wykorzystania komputera do 24/7 , czy ktoś wie , ile bym poniesione dodatkowo dla mojej mocy ustawy ,   Planowanie jestem w konfiguracji ogólnego przeznaczenia mATX PC dla Media Server / torrenting / etc i zasilacz o mocy 300W jest .   Zdarza się, że jestem planuje używać go In- Win CE685 . Link tutaj .   Dzięki.
Reply
#2

proszę bardzo .... http://www.coolermaster.com/power-supply-calculator/ Można to wykorzystać do określenia zużycia energii , a następnie pomnożyć przez koszt według rachunku użyteczności publicznej.
Reply
#3

generalwu napisał: Cześć, Nie jestem pewien, czy this's jest właściwym miejscem , aby pisać tego, ale muszę kilka rad , w jaki sposób obliczyć rachunek zasilania do wykorzystania komputera do 24/7 , czy ktoś wie , ile bym poniesione dodatkowo dla mojej mocy ustawy , Planowanie jestem w konfiguracji ogólnego przeznaczenia mATX PC dla Media Server / torrenting / etc i zasilacz o mocy 300W jest . Zdarza się, że jestem planuje używać go In- Win CE685 . Link tutaj . Dzięki. Co specyfikacje
Reply
#4

kupić kill- A -watowe , a następnie zmierzyć samodzielnie.
Reply
#5

Zasilacz nie nieustannie czerpać pełną moc Spójrz na te test cpu .... zwykle nowoczesnego monitora komputera stacjonarnego * nie * (bez nadmiernej liczby wentylatorów chłodzących ) sklepu O 30+ wat na biegu jałowym , a powyżej 100 watów przy pełnym obciążeniu procesora rzućmy środkowy punkt ... 65 wat .... to powinno być prawie 30 centów za 24 godzin ...... około $ 10 dodatkowych miesięcznie do rachunku energetycznego
Reply
#6

generalwu napisał: Dzięki za link. Szybki wynik googling w następujących matematyki: W × h / 1000 = kWh Z linkiem udało mi się uzyskać moc w watach obciążenia 82W, zakładając najgorszym przypadku (Maksymalne obciążenie bardzo dzień) i 24/7. powinna uzyskać w ten sposób: 82 x 24H / 1000 = 1.968 kWh Koszt kWh w SG jest $ 0,2020, Link tutaj. Więc uruchamiając komputer przez jeden dzień będzie kosztowało mnie to: 1.968 kWh x 0,2020 = $ $ 0,397536 Tak działa to miesiąc będzie następująco: $ 0.397536 x 31 = $ 12.323616 Proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Witam, używam Intel i5-2500 z płyty głównej Gigabyte (Forget serii, ale its niską płytę końcową). 2 x 4G Kingston DDR3 RAM (Najbardziej podstawową). Intel GFX wbudowany 1 x 1TB WD Niebieski Witam, obecnie jest to stary komputer w moim składziku i mam zamiar ponownego przeznaczenia go. Ale jeśli zużycie energii jest zbyt wysoka, że będę jej utworzeniu. Więc staram się uzyskać pewne informacje zwrotne na temat zużycia energii przed pójściem do przodu. Cześć, dziękuję za wkład, wydaje się, że telefon jest blisko moich obliczeń. Nie wiem, czy zrobiłem to źle, ale wydaje się rozsądne, aby uruchomić serwer mediów już teraz. Mam podobny buuld ale z procesorem n3150. zużywają mniej niż 20 W
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)