Potrzebujesz porady OpenNet instalacji :)
#1

Przesunął się do mojego nowego domu niedawno. Salon dostał sufit podwieszany . Wszystkie przewody są ukryte prawnie . Do niedawna sobie sprawę, że moje ID Nigdy nie leżał na szynie moim OpenNet . Częściowo moja wina, bo nigdy nie powiedział mu, aby to zrobić. Więc teraz stara się uratować co mogę.   Dostał się na spotkanie z Openet ten weekend do instalacji OpenNet punktu włókien.   Czy to jeszcze możliwe , by ukryć te kabel openet i trunking bez widoczności tych pcv obejmuje ukryć te jeden kable?   Elektryk lub reno ekspert może dać xiao di doradzić bez spalania dziurę w kieszeni ?   Z góry dziękuję.
Reply
#2

skorzystać z jakichkolwiek widocznych istniejącym kanale, z głównym wejściem do punktu końcowego ? ( Zakładając, że masz ) Jeśli nie masz jeszcze spalić kieszeni myślę. nie jest ekspertem Reno. btw gdybym pamiętał , openet wykonawcy nie mogą otworzyć swój sufit podwieszany dla Ciebie. Jeśli że narzuca , tym monie pewnie idzie do własnej kieszeni.
Reply
#3

Sufit podwieszany łatwiejsze, ale własne wykonawca musi zrobić , OpenNet nie zrobi . Co znajduje się w trudne ukrywa się w ścianach i gdzie u chcą siedzieć go w salonie ??
Reply
#4

trashedbox napisał: skorzystać z jakichkolwiek widocznych istniejącym kanale, z głównym wejściem do punktu końcowego ? ( Zakładając, że masz ) Jeśli nie masz jeszcze spalić kieszeni myślę. nie jest ekspertem Reno. btw gdybym pamiętał , openet wykonawcy nie mogą otworzyć swój sufit podwieszany dla Ciebie. Jeśli że narzuca , tym monie pewnie idzie do własnej kieszeni. Nie, nie jest widoczna trunking, więc ból głowy Słyszał , czy dać Kopi Lui , może rozwiązać , ale jest to bardzo ryzykowne , ze względu na marną jakość wykonania na pewno trzeba LLST
Reply
#5

kenapa Siol napisał: Nie, nie jest widoczna trunking, więc ból głowy Słyszał , czy dać Kopi Lui , może rozwiązać , ale jest to bardzo ryzykowne , ze względu na marną jakość wykonania na pewno trzeba LLST Ha ha. Chyba trzeba się z ekspertem , aby połączyć się z otwartymi wykonawców netto zrobić jednoczesną pracę wtedy. Twoje zdrowie.
Reply
#6

kenapa Siol napisał: Przesunął się do mojego nowego domu niedawno. Salon dostał sufit podwieszany . Wszystkie przewody są ukryte prawnie . Do niedawna sobie sprawę, że moje ID Nigdy nie leżał na szynie moim OpenNet . Częściowo moja wina, bo nigdy nie powiedział mu, aby to zrobić. Więc teraz stara się uratować co mogę. Dostał się na spotkanie z Openet ten weekend do instalacji OpenNet punktu włókien. Czy to jeszcze możliwe , by ukryć te kabel openet i trunking bez widoczności tych pcv obejmuje ukryć te jeden kable? Elektryk lub reno ekspert może dać xiao di doradzić bez spalania dziurę w kieszeni ? Z góry dziękuję. Mam faceta, aby to zrobić. Jego wykonanie nie jest złe .. i cena jest rozsądna. Od wejścia aż do drugiego końca moim salonie .... włókno jest ukryta aż do punktu telewizji ... 1 PVC sprowadza . Można zwrócić się do wykonawcy, który ukrył go dla Ciebie ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)