szukasz najlepszej oferty na włókno m1 + telefon
#1

Każdy wie, najtańszy pakiet dla włókna m1 , a także telefon komórkowy ? Czy istnieje jakiś pakiet wraz atm ? Rzadko WhatsApp lub używać telefonu komórkowego , więc chciałbym , aby uzyskać możliwie najtańszego planu .. Dzięki !
Reply
#2

Taquito napisał: Każdy wie, najtańszy pakiet dla włókna m1 , a także telefon komórkowy ? Czy istnieje jakiś pakiet wraz atm ? Rzadko WhatsApp lub używać telefonu komórkowego , więc chciałbym , aby uzyskać możliwie najtańszego planu .. Dzięki ! Błonnik jest zdecydowanie M1 300Mbps jest najtańszy na rynku , $ 29 / mth Rzadko używać telefonu , wystarczy użyć Prepaid usługi. Większa swoboda i tańsze jeśli nie używać danych . Nawet jeśli dane użytku wystarczy użyć M1 300 MB @ 5 $ na 30 dni użytkowania , przy tak małym obciążeniu powinno być wystarczające. Wysyłane z Xiaomi redmi UWAGA 4 wykorzystaniem GAGT
Reply
#3

mogę zachować ten sam numer, jeśli mogę przełączyć na prepaid ?
Reply
#4

Taquito napisał: mogę zachować ten sam numer, jeśli mogę przełączyć na prepaid ? IIRC : Nope
Reply
#5

Nie. Skoro jesteś na abonament teraz istnieją dwie możliwości . 1 ) Plan M1 mySIM . $ 15 / mth roku , tuż SIM -only , bez słuchawki . Użyj bieżącej własnego telefonu lub uzyskać nowy telefon w normalnej cenie detalicznej. 2 ) M1 2 - letni plan kontraktu słuchawki . $ 28 / mth roku , ale dostać dotację słuchawki (~ $ 200 ). Jeśli mają wiele linii M1 Postpaid komórkowych pod nazwą można uzyskać dodatkowe rabaty pod M1 MSS. Uwaga : Wszystkie abonament powyżej nie obejmuje wazony , które są płatne. MSS będą dyskontować tylko na abonament podstawowej , nie zawierają VAS również. Wysyłane z Xiaomi redmi UWAGA 4 wykorzystaniem GAGT
Reply
#6

Najbardziej najtańsze jest, aby uzyskać firmę do zwrotu swój KM rachunek. I pęta dane mobilne dla domu internet.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)