1155 alternatywy płyt
#1

naprawdę nie lubi jej było dawno kupiłem LGA1155 ( H67 ) Płyta z Fuwell , a kiedy w końcu ustąpiła w ubiegłym tygodniu , poszedłem w poszukiwaniu zastępstwa .   Ku mojemu zaskoczeniu , nikt w SLS było przeprowadzenie którejkolwiek z płyt H67 / H77 / Z77 już. zwane wszyscy główni dystrybutorzy Ban Leong / AverTek / Corbell / zbieżne i wszyscy powiedzieli mi, że nie ma więcej takich płyt dookoła, nawet te odnowione .   Przypomniałem sobie , że w okresie C2Q , tablice Q6600 były jeszcze bardzo dużo wokół , nawet gdy świat jest alrdy rozmowy i3 / i5 / i7 przy kawie . Technologia naprawdę się poruszać tak szybko meh ?   oraz dodanie soli do rany , niestety, okres gwarancji właśnie nad i teraz utknąłem ; Nie jestem gotów , aby zatrzymać przy moim i5 2500K procesor i nie jestem skłonny wysupłać o nowym pakiecie.   jakie są moje alternatywy , jeśli chcę , aby moje i5 Gen3 procesor ??
Reply
#2

Można spróbować szczęścia z nimi, ale nie jestem pewien, jak wiarygodne jest to, że sprzedawca http://www.lazada.sg/asus-p8z77-ws-lga-1...33051.html
Reply
#3

udać się do 2 mb ? Można szukać na rynku lub vrforum lub carousell Od zbieżnego Carousell delegowania
Reply
#4

Można sprawdzić z NF2 , powinien mieć jakąś zupełnie nową płytę około 1155 z gwarancją. Płyta główna , procesor, pamięć , zasilacz , Storage , NAS Asustor Rozwiązania i Asus Produkty sieciowe .
Reply
#5

Jeśli wszystko inne zawiedzie, można spróbować Taobao ... https://s.taobao.com/search?q=z77&im...ndexz_20160523
Reply
#6

theoryjack napisał: naprawdę nie lubi jej było dawno kupiłem LGA1155 (H67) Płyta z Fuwell, a kiedy w końcu ustąpiła w ubiegłym tygodniu, poszedłem w poszukiwaniu zastępstwa. Ku mojemu zaskoczeniu, nikt w SLS było przeprowadzenie którejkolwiek z płyt H67 / H77 / Z77 już. zwane wszyscy główni dystrybutorzy Ban Leong / AverTek / Corbell / zbieżne i wszyscy powiedzieli mi, że nie ma więcej takich płyt dookoła, nawet te odnowione. Przypomniałem sobie, że w okresie C2Q, tablice Q6600 były jeszcze bardzo dużo wokół, nawet gdy świat jest alrdy rozmowy i3 / i5 / i7 przy kawie. Technologia naprawdę się poruszać tak szybko meh? oraz dodanie soli do rany, niestety, okres gwarancji właśnie nad i teraz utknąłem; Nie jestem gotów, aby zatrzymać przy moim i5 2500K procesor i nie jestem skłonny wysupłać o nowym pakiecie. jakie są moje alternatywy, jeśli chcę, aby moje i5 Gen3 procesor ?? cześć, Zdarza mi się mieć zapasowy LGA1155 płyty głównej. Jego Gigabyte GA-Z68XP-UD3. Jej na gwarancji. To jest moja zapasowa płyta. Jeśli jesteś zainteresowany, można PM do mnie bezpośrednio. Ale pamiętać, że zajmie trochę czasu, aby odpowiedzieć tak im rzadko w Internecie.
Reply
#7

theoryjack napisał: naprawdę nie lubi jej było dawno kupiłem LGA1155 ( H67 ) Płyta z Fuwell , a kiedy w końcu ustąpiła w ubiegłym tygodniu , poszedłem w poszukiwaniu zastępstwa . Ku mojemu zaskoczeniu , nikt w SLS było przeprowadzenie którejkolwiek z płyt H67 / H77 / Z77 już. zwane wszyscy główni dystrybutorzy Ban Leong / AverTek / Corbell / zbieżne i wszyscy powiedzieli mi, że nie ma więcej takich płyt dookoła, nawet te odnowione . Przypomniałem sobie , że w okresie C2Q , tablice Q6600 były jeszcze bardzo dużo wokół , nawet gdy świat jest alrdy rozmowy i3 / i5 / i7 przy kawie . Technologia naprawdę się poruszać tak szybko meh ? oraz dodanie soli do rany , niestety, okres gwarancji właśnie nad i teraz utknąłem ; Nie jestem gotów , aby zatrzymać przy moim i5 2500K procesor i nie jestem skłonny wysupłać o nowym pakiecie. jakie są moje alternatywy , jeśli chcę , aby moje i5 Gen3 procesor ?? https://carousell.com/p/50425449
Reply
#8

Llst i kupić H61 mobo lor . Albo idź upgrade do Haswell / Skylake . To zło gniazdo Intel zmiany Song co 2 lata.
Reply
#9

http://forums.vr-zone.com/motherboar...rocessors.html ma nowych płyt z gwarancją ( spojrzeć na jego google doc pod płytą )
Reply
#10

I zostały zastąpienie moje zepsute 1155 płyt z tymi z Taobao . Jak na razie dobrze. W każdym razie mam jeden H61 puścić, PM mnie do dyskusji , jeśli chcesz.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)