Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Witam wszystkich , nie jestem pewien, czy to właściwe miejsce , aby zadać to pytanie. Mam zamiar przenieść się do mojego nowego HDB wkrótce. Ja w zasadzie wszystkie punkty przeliczane na punkty danych telefonicznych . Teraz wszystko, czego potrzebujesz, to dobre zalecenie router, który jest   1. wystarczająco małe, aby zmieścić się w polu elektrycznym i DB 2. być w stanie przeprowadzić 1 Gbps danych z szerokopasmowego   Układ będzie wyglądać tak :   Fiber Broadband - > Router 1 w elektrycznym DB ( potrzebuje rekomendacji ) -> 4 porty LAN w danych elektrycznego DB ( który łączy się z każdym z 3 pokoi ) -> Router 2 ( DIR- 868L z Starhub ) w jednym z pokoje   Dzięki za pomoc z góry !
Reply
#2

mini_cow napisał: Witam wszystkich , nie jestem pewien, czy to właściwe miejsce , aby zadać to pytanie. Mam zamiar przenieść się do mojego nowego HDB wkrótce. Ja w zasadzie wszystkie punkty przeliczane na punkty danych telefonicznych . Teraz wszystko, czego potrzebujesz, to dobre zalecenie router, który jest 1. wystarczająco małe, aby zmieścić się w polu elektrycznym i DB 2. być w stanie przeprowadzić 1 Gbps danych z szerokopasmowego Układ będzie wyglądać tak : Fiber Broadband - > Router 1 w elektrycznym DB ( potrzebuje rekomendacji ) -> 4 porty LAN w danych elektrycznego DB ( który łączy się z każdym z 3 pokoi ) -> Router 2 ( DIR- 868L z Starhub ) w jednym z pokoje Dzięki za pomoc z góry ! uzyskać asus rt- N56U lub RT- n15u , czy ktoś jest w stanie zmieścić się w polu użytkowego
Reply
#3

Mam do sprzedania używaną N56U tanio. tylko 20 dolarów Wysyłane z LGE LG- D802 używając GAGT
Reply
#4

mini_cow napisał: Witam wszystkich , nie jestem pewien, czy to właściwe miejsce , aby zadać to pytanie. Mam zamiar przenieść się do mojego nowego HDB wkrótce. Ja w zasadzie wszystkie punkty przeliczane na punkty danych telefonicznych . Teraz wszystko, czego potrzebujesz, to dobre zalecenie router, który jest 1. wystarczająco małe, aby zmieścić się w polu elektrycznym i DB 2. być w stanie przeprowadzić 1 Gbps danych z szerokopasmowego Układ będzie wyglądać tak : Fiber Broadband - > Router 1 w elektrycznym DB ( potrzebuje rekomendacji ) -> 4 porty LAN w danych elektrycznego DB ( który łączy się z każdym z 3 pokoi ) -> Router 2 ( DIR- 868L z Starhub ) w jednym z pokoje Dzięki za pomoc z góry ! używać dir868l jako główne. dostać tani jeden rt- n15u / N56U do sypialni
Reply
#5

Router 1 w DB , po prostu router Gigabit , który jest zwarty Zalecenie: Asus RT- n15u / 56u Router 2 , użyj reż 868 jako punkt dostępowy w swoim pokoju.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)