Klinika Hardware
#1

Gdybym miał sprzedać produkt kupiłem lazada wcześniej, jak mogę dać nabywcy fakturę na gwarancji ? dają nabywcy lazada faktury mi mejla ? ale ma swój adres na nim ...
Reply
#2

wolnavi napisał: Gdybym miał sprzedać produkt kupiłem lazada wcześniej, jak mogę dać nabywcy fakturę na gwarancji ? dają nabywcy lazada faktury mi mejla ? ale ma swój adres na nim ... Screenshot całą fakturę , wklej na malowanie i usunąć adres i wydrukować . Co ważne, numer zamówienia musi być tam , pozycja na liście, a data zakupu.
Reply
#3

napisz mu jeszcze u żadnego innego adresu e-mail bez ? choć nie jestem pewien, czy powinien to działa , czy nie. jeszcze u może mu powiedzieć , że jest to sugestia, że u pomoże mu zrobić gwarancji jeśli podano , że nie ma problemów z produktem.
Reply
#4

royfrosty napisał: Screenshot całą fakturę , wklej na malowanie i usunąć adres i wydrukować . Co ważne, numer zamówienia musi być tam , pozycja na liście, a data zakupu. hmmm wówczas cena może także usunąć off czy nie? hehe
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: napisz mu jeszcze u żadnego innego adresu e-mail bez ? choć nie jestem pewien, czy powinien to działa , czy nie. jeszcze u może mu powiedzieć , że jest to sugestia, że u pomoże mu zrobić gwarancji jeśli podano , że nie ma problemów z produktem. ła , że jeden myślę nie może Leh , chyba że nabywca zaufaj mi dużo
Reply
#6

wolnavi napisał: hmmm wówczas cena może także usunąć off czy nie? hehe Więc nie sądzę, będzie to nawet wygląda jak dowód zakupu. Nie przeszkadza LAH . Ty jako sprzedawca nie będzie przezroczysta z kosztów zapłaconej . Kupujący już uzgodnione z cen potem po prostu trzymać się go. Niezależnie od tego, okazuje się, że kupiłeś taniej czy nie robi sprawy .
Reply
#7

NIGDY pomóc nabywca robić gwarancji.
Reply
#8

zdać go, aby go facet i on będzie strzępić fakturę dla ciebie . Powiedz mu, żeby podpisać NDA następnie u dać mu fakturę . po prostu przyciąć na część adresową i wydrukować
Reply
#9

royfrosty napisał: Więc nie sądzę, będzie to nawet wygląda jak dowód zakupu. Nie przeszkadza LAH . Ty jako sprzedawca nie będzie przezroczysta z kosztów zapłaconej . Kupujący już uzgodnione z cen potem po prostu trzymać się go. Niezależnie od tego, okazuje się, że kupiłeś taniej czy nie robi sprawy . On nie zgadza się kupić , bo nie odpowiedział , bo po prostu sobie sprawę, jeśli mogę wysłać mu fakturę Potem pokaże cenę i kupiłem mój adres
Reply
#10

wolnavi napisał: On nie zgadza się kupić , bo nie odpowiedział , bo po prostu sobie sprawę, jeśli mogę wysłać mu fakturę Potem pokaże cenę i kupiłem mój adres Następnie należy poczekać , dopóki nie zgadzają się z cenowej Loh . Cokolwiek to jest to na własną odpowiedzialność . Wystarczy przyciąć na adres .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)