Klinika Hardware
#1

Cześć wszystkim,   Budowa nowego komputera , prawdopodobnie ten lub następny miesiąc . Może poczekać na następny gen GPU , aby zwolnić .   Pytanie , będzie GPU równoważnej GTX 970 będzie w stanie zasilać DOTA 2 , przy 1440p Rozdzielczość i szczyt jego fps przy użyciu 144Hz + GSync monitorować ? Mówiąc o ustawieniach max. Szkoda trafić stabilnego 160 + fps.   Idąc za Enthoo Evolv ATX + i5 + 500g SSD + 2 TB HDD + 16g barana.
Reply
#2

Myślę, że nie ma problemu dla Dota 2
Reply
#3

Piła vid , https://www.youtube.com/watch?v=RLAxzGYI-Qw 1440p GTX970 gra Dota ledwo hit 120fps większość czasu , wiele razy zejście poniżej 100. video wiele miesięcy jednak reaktywacja może być aktualizowana lepiej. Każdy z każdym doświadczeniu? Nie jestem pewien, czy powinno spaść więcej pieniędzy na GPU.
Reply
#4

dota muszą być odtwarzane @ 160fps ?
Reply
#5

ondooy napisał: dota muszą być odtwarzane @ 160fps ? poważne gier Haha ale poważnie chociaż, ja po prostu chcę max obecnie gry gram najczęściej z moim monitorze. Doświadczenie jest ogromny skok począwszy od 60fps do gsync 100+ ..
Reply
#6

Topre RealForce napisał: poważne gier Haha ale poważnie chociaż, ja po prostu chcę max obecnie gry gram najczęściej z moim monitorze. Doświadczenie jest ogromny skok począwszy od 60fps do gsync 100+ .. Jaki jest budżet ?
Reply
#7

Xtractor napisał: Jaki jest budżet ? Czapka na około 2.5-2.7k na platformie , z wyłączeniem monitora. Bardzo nadzieję spędzić choć mniejsze , jeśli to możliwe. Tylko nadzieję max obecnie dota2 z monitorem 1440 160Hz .
Reply
#8

Topre RealForce napisał: Czapka na około 2.5-2.7k na platformie , z wyłączeniem monitora. Bardzo nadzieję spędzić choć mniejsze , jeśli to możliwe. Tylko nadzieję max obecnie dota2 z monitorem 1440 160Hz . Ten gracz wykorzystywane gtx 980ti max fps jest 100 + fps https://www.youtube.com/watch?v=hvgfyFgHU1M
Reply
#9

Mogę trafić 130-140fps z 1440p . Musi przejść konsolę i ustawić maksymalny FPS chociaż. Domyślnie ustawiony jest w temperaturze 120 ° .
Reply
#10

moodless napisał: Mogę trafić 130-140fps z 1440p . Musi przejść konsolę i ustawić maksymalny FPS chociaż. Domyślnie ustawiony jest w temperaturze 120 ° . Stabilny 130+ fps ? Mają spadki poniżej 100 fps mah ? Twoja lista specyfikacje po prawej stronie jest aktualizowany ? Bardzo dziękuję bro!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)