ASUS RT- N66U sygnalizować problemy wytrzymałościowe ?
#1

Właśnie ten router od M1 i mam poważne problemy mocy sygnału ; googling pokazuje, że moja sytuacja nie może być wyjątkowy , ale nie znalazłem jeszcze rozwiązania.   Moja siła sygnału jest 4/5 przy składaniu laptopa tuż przed routerem , 1/5 , gdy < 10m od niego bez przeszkód , a ponad 10m, sygnał 0 ... To naprawdę szaleńczo ograniczone i nie mogę uwierzyć , jak router miał dość dobre opinie ....   próbowali ustawienia fabryczne ustawienia inne zalecane, ciągle to samo ... każdy wie, co jest najlepszym rozwiązaniem ? stosując 2.4mhz jak 5mhz Wygląda gorzej
Reply
#2

pomoże ktoś?
Reply
#3

ale spróbuj ustawić regulację mocy TX do 200mW ?
Reply
#4

Próbowałem z innymi urządzeniami oprócz innego komputera przenośnego ?
Reply
#5

chunlianghere napisał: ale spróbuj ustawić regulację mocy TX do 200mW ? hmm ... dzięki właśnie próbował również robi pomoc Naprawiłem kontrolować kanał 10 (bo nikt inny w moim regionie z wykorzystaniem 20MHz ) i wyłączonym b / g jeszcze żadnego efektu kun1he2 napisał: Próbowałem z innymi urządzeniami oprócz innego komputera przenośnego ? Próbowaliśmy różnych laptopów i iPad / iPhone
Reply
#6

jaka była twoja poprzednia routera ?
Reply
#7

Jak Abt 5GHz oraz innym routerem , ale sam kanał ?
Reply
#8

cyberet napisał: jaka była twoja poprzednia routera ? to dla mojej nowej linii włókien ... wstecz za pomocą modemu szerokopasmowego Aztec
Reply
#9

Wyślij do RMA . Mój Samsung S3 również nagle tak. Samym pomieszczeniu można podłączyć wifi , przejdź do drugiego pokoju , brak sygnału . Skończyć telefon wifi mam problem.
Reply
#10

Pobierz n zainstalować analizę wifi zobaczyć kanał dostał zderzenia z sąsiada
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)